• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór myszki 200zł
#1
jaką obecnie myszkę używasz: No name
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400dpi
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):niska
czułość w Windows: 6/11
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 40cm
w co grasz (podaj tytuły gier): Counter strike go
jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 3 przyciski
twój budżet: 220 zł z przesyłką
jaki chwyt stosujesz: palm grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni: 17cm
uwagi (np. co do wyglądu myszki): Optyczna,wygodna

Zastanawiam się nad DA 2013,G400S albo Rivalem
#2
W zasadzie każda z tych 3 spełnia wymagania, różnica jest taka, że wszystkie mają inny kształt. W DA może Ci nie przypasować rozchylenie przodu )( masz małą dłoń więc tak średnio może Ci leżeć na prawej stronie palec serdeczny. G400 wyda Ci się dosyć duża, taka trochę klockowata, rival będzie długi ale wydaje mi się, że powinien Ci dobrze leżeć.
#3
Wydaje mi się, że jak logitech, to G402 - dobra dla ludzi lubiących niski sens
#4
ale jest duża, przy 17 cm dłoni to tak jakby małą cegłówkę trzymać :)
#5
Brałbym rivala, ale zastanawiam się czynie będzie za duży.Spotkałem się jeszcze z opiniami, że guma po bokach jest bardzo słabej jakości i szybko się ściera.
#6
zależy czy masz szorstkie dłonie ;) Niemniej zobacz sobie o tym tutaj http://test-gear.pl/forum/showthread.php...d=54#pid54 minciu to ładnie opisał :)
#7
Rival ma wadę.. ale to szczegół bo z testów syntetycznych wypada chyba całkiem nieźle na tle innych 3310.. np jest najszybszy? ;) Prawie dwa razy szybszy od innych na 3310. Do tego jest to zdecydowanie "najtansza" myszka na tym sensorze. W zasadzie technicznie nic nie można jej zarzucić. A taśma karbonowa kosztuje 5zl na allegro z przesyłką. Wystarczy na oklejenie kilku myszek :) Moja już do mnie idzie:)
#8
A mogę wiedzieć jaką długą masz dłoń?Bo obawiam się, że moja będzie za mała
#9
ja Ci mogę powiedzieć , że w przedziale wielkości dłoni 18-21 każdy bez problemu chwytał rivala, jego zaletą jest też to, że przyciski aktywują się prawie na całej długości, czyli nie musisz dosięgać do ich końców.
#10
Mam 30 lat i 180cm wzrostu:) Dłoń normalnej wielkości dorosłego osobnika:)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.