• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM pad vs Roccat Kanga
#11
ja kdo pracy to ja brałbym G240/G640
chociaż Taito też dobre
zdecyduj - wolna czy średnio szybka
na ślizgach Rivala 100 taito nie będzie zbyt muliste
Odpowiedz
#12
do rivalow 100/110 poszly Qck bo wyrwalem w promo, do swojego roccata kupilem na razie Taito choc nie raz przechodzila mi przez mysl g240
Odpowiedz
#13
porownujac podkladke Qck i Kanga, Roccat Pure swobodniej (szybciej) porusza sie na Kanga ;p takie moje osobiste odczucia
Odpowiedz
#14
to wielkie odkrycie ;p Kanga to średnio szybka podkładka. Tutaj raczej chodzi o to jak się gra, jak się celuje. Sama szybkość to niewiele mówi ;p
Odpowiedz
#15
(10-07-2017, 06:30 PM)Moon napisał(a): Ewela ale Ty ogólnie jesteś za Roccatem ^^

Byłam, bo od dłuższego czasu mam 2 myszki na biurku: Rival 100 i G203, Roccata mam na biurku tylko podkładkę :)

Canon - Rival 100 świetnie pracuje z Kangą :) G240 jest mega cienka i śliska, przez co jest mniejsza kontrola, przynajmniej ja mam takie wrażenie. Chciałam ją sobie zostawić do pracy, ale przykładowo Rival 100 niezbyt dobrze się na niej zachowywał, dlatego zostałam przy Kanga.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#16
nie mialem tyle czasu by to porownywac przy graniu ;) daje wrazenie lepiej wykonanej mimo tego ze kanga kosztuje prawie polowe co Qck.
Odpowiedz
#17
qck to demonem jakości nie jest ;p
Na G240 jest spoko kontrola, może nie dopasowałaś dobrze sensitivity do szybkości (zapewne G240 jest szybsza od Kangi). Kanga pewnie też lekko hamuje ruch czyż nie?
Odpowiedz
#18
Tak, Kanga lekko hamuje ruch. Nie aż tak jak QCK, tak tylko lekko. Dzięki czemu czuję że mam dobrą kontrolę.
Trochę tam dopasowywałam i bawiłam się, na początku było wrażenie WOW, super itp, ale po pewnym czasie i tak wróciłam do Kangi. Chyba jednak 1 mm to trochę za płaska, czuć każdy okruszek, śmieciuszek :D A jest tego czasem na biurku i wybieranie co jakiś czas bywa męczące. Nie żebym była świnką i brudziła biurko, ale samo czasem wpadnie, może pająki znoszą :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#19
czyli "tak jakby" Kanga to szybsza Taito?
Odpowiedz
#20
Mi się zdaje że podobna materiałowo i ciężko określić czy szybsza, czy wolniejsza. Muszę Wam ją kupić do testów, to zrobicie recenzję :D Akurat święta się zbliżają :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.