• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 350zł
#1
Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? Sony MDR-ZX110
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej? nie posiadam
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? dokupię później 
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150) nie wiem, laptop hyperbook N85
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 90% gry, 10% muza
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? rap
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? cs go, pubg, poe
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 300zł planowane, dołożę do 350zł jeśli będzie to odpowiednio uzasadnione
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? gram tylko w domu
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? precyzja w scenie
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nigdy
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? wszystko
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): wygląd bez znaczenia
Odpowiedz
#2
Poszperałem trochę w sieci i znalazłem kilka słuchawek które mogłyby się nadawać. Jednak nie wiem, czy karta dzwiękowa z lapka sobie poradzi.

ISK HD9999
Somic v2
AKG K240 mk2 studio
HyperX Cloud I

Co o nich myślicie? Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje =)

Jak uzbieram trochę funduszu to zamierzam dokupić kartę muzyczną. Również poszperałem i dużo jest pochlebnych opinii o SMSL M2.
Czy taka karta nada charakter wyżej wymienionym słuchawkom? Jestem otwarty na inne propozycje, mogą być używane.
Co do karty, to zależy mi na możliwie tanie i sensownej karcie.

Z góry dziękuje za każdą uwagę =)
Odpowiedz
#3
Jak najbardziej ISK HD9999. AKG są lepsze tylko pod dobrym źródłem.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#4
A jest sens korzystać z tych AKG bez zew. źródła, a może to przerost formy? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie wydobędę ze słuchawek wszystkiego co w nich drzemie.
Czy ten SMSL M2 nada się pod AKG ?
Odpowiedz
#5
brałbym Iski
AKG są dobre, ale nie tak dobre jak się ludziom wydaje
Iski poradzą sobie na integrze, AKG już gorzej
Odpowiedz
#6
Dzięki za odpowiedzi w doborze słuchawek, zdecydowałem się na te ISK HD9999.
Czy kupowanie do nich zewnętrznej karty przyniesie zauważalną korzyść? Jeśli tak jaka kartę do nich polecacie?
Odpowiedz
#7
Jest jeszcze Audinst Hud-Mini, Audiotrak.
Ogólnie karty też wpływają na dźwięk, więc bardziej może Ci się podobać granie Cube'a lub Audinst i na odwrót.
Poczytaj :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
Dowiedziałem się wszystkiego, co chciałem. Dziękuje za Wasze szybkie i pomocne odpowiedzi =)
Temat można zamknąć.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.