• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Superlux HD681 EVO MKII pytania odnośnie recablingu
#1
Witam,
mam zamiar wymienić kabel do superluxów podanych wyżej. W recenzji polecaliście recabling. Nigdy tego nie robiłem więc powiedzcie mi co i jak, jaki kabel może być dobry itd. W internecie trudno mi było znaleźć sensowne informacji na ten temat. I czy kabel musi być tylko zakończony żeńskim jackiem, czy trzeba wyciągać całą słuchawkę???
Odpowiedz
#2
teoretycznie możesz zrobić całe rekabling łącznie z tymi wewnątrz słuchawkę, ale wątpię żeby Ci się chciało :P Dlatego wystarczy że kupisz któryś z tych podanych w recenzji i po prostu podmieniasz ten stockowy na ten nowy :)
Odpowiedz
#3
A jaka jest różnica między EVO MKII, HD668b i HD669, bo w EVO coś mi nie pasuje i myślę o zakupie tych podanych. Sorry, że nieco poza tematem.
Odpowiedz
#4
Tak wyglądają evo wewnątrz, jakbyś chciał rekablować również wnętrze: http://i.imgur.com/z7ay2yV.jpg
Odpowiedz
#5
evo - dosyć mała sena, najbardziej basowe, 668b - jasne, lekkie prawie bez basów, największa scena, 669 - średnia scena, podobno takie równe, naturalne (coś podobnego do k550).
Odpowiedz
#6
No to definitywnie EVO pójdą w odstawkę. Teraz pytanie HD668b czy 669? Które bardziej nadają się do muzyki metalowej i grania w gry FPS?

PS. Nieco odchodzę od tematu. Mam założyć nowy temat?
Odpowiedz
#7
nie ma potrzeby ;) do fpsów zdecydowanie 669b, do metalowej 669, chociaż jak lubisz mocne basowe brzmienie to jednak na 681 evo byłoby lepiej ;) .
Odpowiedz
#8
Wielkie dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#9
EVO nie jest aż tak basowe jak sie pisze :P mam od pół roku i sprawują się całkiem dobrze. Według mnie bardzo dobre do słuchania muzyki i grania

W systemie mam dźwięk na maxa, a w AIMPie na 5-7% i wieczorkiem bardzo ładnie słychać i nie obudzi sie domowników :P bo jednak jest to konstrukcja pół otwarta
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.