• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 300 zl CS:GO
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: ss rival
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):średnia csgo sensitivity 2
  • czułość w Windows:6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):400
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier): cs:go
  • jaką masz obecnie podkładkę: razer goliathus speed large
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam boczne
  • twój budżet: 300 pln
  • jaki chwyt stosujesz: finger tip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  1+3+1
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):18 cm 
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: tak
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: ma strasznie duży grzbiet i jest zdecydowanie za duża jak na moją dłoń
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): zastanawiam sie nad myszkami ZA13 i EC2-A od zowie.
Odpowiedz
#2
A na jaki chwyt chcesz zmienić? Palm?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#3
brałbym DM 1 Pro S albo chociaż się nad nią zastanowił
ZA13 w miarę dobrą opcją jest, ec2-a pod fingera tak średnio, pod palma jak najbardziej
Odpowiedz
#4
na claw chcialbym zmienic
Odpowiedz
#5
Polecam Logitech G203, dość mała mysz. Za13 jest dobra i precyzyjna, pomijając głośne przyciski, rolkę i boczne przyciski po prawej stronie, to jeśli Ci nie przeszkadzają. EC2-A jest profilowana, nie każdemu dobrze leży, jest większą myszką, na moje 17 cm była trochę za duża.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#6
dzieki za pomoc raczej wybiore Zowie ZA13
Odpowiedz
#7
jak cos profilowanego to Kone Pure owl eye
Odpowiedz
#8
masz taka dłoń mniej więcej jak ja, polecę ci pure owl eye pod fingertip/claw, chyba jedynie ta. zowie raczej czeka na odświeżenie IMO. pod claw moze jeszcze g403, g203 wg mnie (i dla mnie była) za mala na taka dłoń nawet pod fingera.
Odpowiedz
#9
profilowanych nie chce ten ss rival co teraz mam zniechęcił mnie do profilowanych myszek raczej kupiłbym za13 tylko nie wiem czy na mojej podkładce będzie ładnie śmigał mam razer goliathus speed large
Odpowiedz
#10
roccat ma troche inne profile niz SS.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.