• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik do gier typu Moba
#1
  • twój budżet: 800zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? mechaniczna
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: Myślałem o MX Brown, ale totalnie się nie znam, chcę przełączniki które jak najlepiej będą się sprawowały w grach moba.

    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Nie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Nie
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Tak
  • czy chcesz podświetlenie? Mile widziane RGB
  • czy chcesz makra? Nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Jeżeli będzie to dobra podpórka to jak najbardziej, bez takowej również ujdzie
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Tak, nawet wolałbym bez numpada
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Jak do tej pory używałem tylko niebieskich Cherry, bardzo fajnie mi się na nich grało, ale słyszałem, że są lepsze przełączniki do grania, do moba polecano mi Brown, ale nie wiem na ile to prawda, poleciliście mi tutaj super myszkę, więc liczę również na dobrą klawkę :D

Odpowiedz
#2
brałbym Corsair Gaming K65 LUX.
Browny są dobre, ale moim zdaniem nic do gier nie przebija redów. Oczywiście wymagają przyzwyczajenia. Do niemasywnych dłoni najlepszy wybór.
Choć osobiście bardziej polubiłem Zorro Black z oringami XD
Masz hajs to kup tego Corsaira ;)
Odpowiedz
#3
Poczytałem o tych redach i mam 2 pytania:
- Podobno tego corsaira można dostać z "lepszą" wersją redów, tj. Speed?
- Słyszałem również, że do moba lepsze są przełączniki, w których można wyczuć kiedy przycisk się aktywuje - to prawda?
Odpowiedz
#4
speedy mają krótszy próg aktywacji, wystarczy je lekko wcisnąć i już jest aktywacja, do tego są lekkie. Może to pójść w dwie strony - szybsza reakcja albo missclicki
akurat co do przełączników to tak: dla mnie lepiej grać na liniowych przełącznikach, ponieważ:
-nie potrzebuję sygnału aktywacji jak nie mam problemu z missclickami, a jak chce coś wcisnąć to i tak wciskam ;p
- po drugie haczenie mnie nie rozprasza, bo go nie ma. Jest tylko gładkie zejście przycisku do dołu
-w liniowych masz gładkość i miękkość. Jak się przyzwyczaisz do gra się na nich o wiele przyjemniej jak dla mnie i lepiej. Nic Cię nie rozprasza, a jak wiesz co robisz to nie masz problemu z missclickami
Według mnie kto co lubi, możesz brać speedy, aczkolwiek ja brałbym zwykłe redy, ewentualnie założył na nie oringi.
Choć to dziwne, obecnie piszę do Ciebie z klawki Ajazz AK33, mam zalozone oringi. Switche Zorro Black. Takie pomiędzy Black i Red. Na oringach dorównują MX Redom, które w kwestii gier wspominam najlepiej.
Te Speedy to według mnie przerost formy nad treścią, żadnej róznicy nie zauważysz ;p
Odpowiedz
#5
Okej, wiem już wszystko. Mimo tego, wezmę chyba speedy, lubię takie "exclusive" rzeczy, których nie ma wiele osób :D
Odpowiedz
#6
https://www.massdrop.com/r/ZVBMBP patrz na massdropie często masz takie unikatowe klawki, głównie tenkeylessy, do moba w sam raz ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.