• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mała podkładka do 100zł
#1
Dzięki wam kupiłem g502 i jestem mega zadowolony :] 
Teraz chciałbym poradzić się co do podkładki, obecnie "używam" roccat sense, służyła mi za podkładkę do apple magic mause. Maka sprzedałem magic mause także i ostatnie 5 miesięcspędziło a ona jadkapodkładka pod laptopa.

Szukam średniej/średnio szybkiej podkładki materiałowej. Z dobrym feelingiem. Używam 3200dpi na rozdzielczości 1336 więc prawie nie ruszam myszką, jest to powód dla którego chcę jak najmniejszą podkładkę. Kiedyś miałem najmniejszego qpada uc i jego rozmiar był ok.

Jeżeli jej koszt będzie wąchał się w granicach 50zł to jestem w stanie zmieniać ją co pół roku, chciałbym aby jej wierzchnia warstwa była z włókna, a nie jak w przypadku roccat sense z jakiegoś śliskiego materiału .
Odpowiedz
#2
Tanio masz DM Pad'a, którego Ci polecałem w poprzednim temacie.
Jednakże, mała nie jest... ogólnie ciężko z bardzo małą i dobrą podkładką, teraz producenci lecą na wielkość.
Nie upchałbyś tego DM Pad'a gdzieś?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Zdecydowanie za duża :)
Przymierzam się do zmiany biurka, obecnie mam dość małe i w sumie nie chce tracić tyle miejsca na podkładkę.
Na cenie za bardzo mi nie zależy, nie musi mieć jak największego przelicznika cena/jakość.. Qpad miał 240x290 jeżeli znalazłbym jakąś troszkę mniejszą byłoby bardzo fajnie.
Odpowiedz
#4
Ja ze swojej strony polecam Roccat Kanga, świetny materiał, coś jak QCK, rozmiar i grubość - 2mm w sam raz.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#5
dozbieraj troszkę do G240 - będzie w sam raz, taki lepszy, szybszy QCK i bardziej trwały
Odpowiedz
#6
Tu G240 za 49 zł można kupić: https://www.mediaexpert.pl/pozostale-akc...,id-341007
Ja niedawno kupowałam za 80 :) Ta podkładka jest szybsza od Kangi, QCK, taka bardziej śliska.

Kanga masz za 34 zł: https://www.oleole.pl/podkladki-pod-mysz...anga.bhtml , rozmiar 32 x 27 x 0,2 cm, dla mnie ten rozmiar jest w sam raz.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#7
Jakie te małe podkładki są tanie. Aż żałuję, że jeżdżę tą myszką po całej podkładce.
Odpowiedz
#8
Stachu - to zmień sobie dpi, co się będziesz męczyć :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#9
Żeby to był takie łatwe xd Nie potrafie grać na high sensie. Ale nie narzekam.
Odpowiedz
#10
Ja niby też nie mam jakoś dużego dpi, w Rival 100 mam 1000dpi, a w G203 850dpi, a czułość w systemie na 7. Nie za wolno, nie za szybko, tak by dobrze trafiać w cel i nie namachać się myszką. Ale kto jak lubi, korzystałam z komputerów gdzie była ustawione tak wysokie dpi, że musiałam minimalnie, powoli ruszać kursorem, by wcelować, a dla nich to norma :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.