• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Podkładka] Prośba w doborze podkładki
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): Zowie za12
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?: Zowie g-tf rough
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa / hybrydowa
  • jaki rozmiar by Cię interesował: dowolny
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: tak
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: szybką / średnio szybką
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę? 200

    Cześć aktualnie mam podkładkę zowie g-tf rough. Jest w miarę dobra, lecz niestety szybko niszczy ślizgacze w mojej myszce, wtedy myszka inaczej chodzi i źle mi się gra. Chciałbym podkładkę minimalnie wolniejszą.

Miałem na uwadze razer goliathus speed, ale podobno jak się dociska myszkę to szoruje spodem.
Na oku mam również: hyperx fury, dm1 pad pro, zowie g-sr i cm sotrm power-rx (ale tej już nigdzie nie da się dostać)
Odpowiedz
#2
srednio szybka to by byla dm pad, jest dosyc sprezysta to nie bedzie ci szorowac zowie, jest bardzo tania wiec w razie czegos bedziesz mial odnosnik co szukac, imo to warto
Odpowiedz
#3
DM Pad to dobry zamiennik dla goliathusa, przy tym nie szoruje ;)
Odpowiedz
#4
a co powiecie o podkładkach hyperx fury i logitech g640?
Odpowiedz
#5
o hyperx posałem tu: http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=223
dodam, że w moim przypadku żywotność to było jakieś półtora roku (dla roccata taito 2 lata, a goliathusa też coś koło roku do półtora), potem ślizg się za bardzo zmienia. Gumowy spód jest bardzo miękki w porównaniu do innych podkładek, więc do cienkich ślizgaczy zowie może być niespecjalnie dobra.
Co do G640, pod względem ślizgu jest raczej wolną podkładką, podobno szybko się wyciera, więc stosunek ceny do jakości w tym wypadku wypada raczej słabo.
Odpowiedz
#6
A mial ktos moze jeszcze stycznosc z Corsair MM200?
Odpowiedz
#7
MM200 mam obecnie: wolna (jako nowa była ciut wolniejsza niż półroczna roccat taito), z bardzo gładkim i równym ślizgiem. Gumowy spód jest twardy, więc mycha nie będzie się zapadać, ale szybkościowo do twojej obecnej to będzie przepaść.
Odpowiedz
#8
Mam teraz Logitech G640 Team SoloMid i stwierdzam, że to jest najlepsza podkładka jaką miałem. Jedyną jej wadą jest cena - 219zł. Ale z racji, że jestem Januszem z olx to wyhaczyłem nówkę, nawet nieotwieraną za 80zł (gość dostał z pracy i chciał się tego pozbyć, nikt nie chciał kupić i zjeżdżał z ceną).

Wcześniej miałem: Roccat Taito, A4Tech X7, SS Qck+, SS Qck Heavy, Zowie by Benq G-SR, DM Pad i uważam, że jest ona zlepkiem najlepszych cech tych podkładek. Tylko nie wiem jak będzie z żywotnością, bo ludzie na na to narzekają, ale wydaje mi się, że w tych wersjach z nadrukiem nie powinno być z tym problemu.
Odpowiedz
#9
Stachu, a jaka myszke na niej uzywasz? Moja zowie nir bedzie szurala spodem? I jak potownasz jej szybkosc do podkladki dm pad, ktorej uzywales?
Odpowiedz
#10
Jest wolniejsza, ale nie dużo, za to kontrola o wiele większa. Taka jest moja opinia. A wiadomo, ile osób, tyle opinii. G640 moge szczerze polecić.

Ja gram na KinzuAdderze i w nim mam ślizgacze z Hotline Games 0.6mm, czyli dość grube, więc nie ma problemów. Ale to jest twardy pad, więc z cienkimi ślizgaczami też nie powinno być problemów.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.