• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowe myszki od SS
#11
Czemu od razu psuć? :D
Bardziej jak "ulepszyć" pod swoje preferencje :u
Steelseries wsadzi tam pewnie swoje autorskie przełączniki, a Stachu najwyraźniej woli Omron'ki :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
No tak. Przełączniki SS wg mnie są okropne. Do KinzuAddera też mam omrony wlutowane.

A na tym kablu od CeeSA gra się jak na bezprzewodowej. Najlepszy jaki może być.

EDIT: I mało kto będzie miał taką samą jak ja!
Odpowiedz
#13
Łooo, nawet nie wiedziałem o jego kabelkach.
Gość jest z Niemiec, więc wysyłka do nas to nie problem.
Ile masz kabelków? Mógłbyś dystrybutorem zostać :V
Bo naprawdę, nie ma na aukcjach samych kabli do myszek.
Olx, allegro... wszystko świeci pustkami.
Z zagranicy zazwyczaj ludzie nie są skłonni zamawiać, zwłaszcza spoza Europy :x
Mój G400 może dostać drugie życie ;v
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#14
Stachu - nic, tylko pogratulować zręczności :) Gdybym umiała tak majsterkować, to bym z kilku myszek zrobiła jedną idealną :D Jak producenci nie mogą zrobić dobrej, to trzeba sobie jakoś radzić :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#15
No ja prawie taką myszkę mam. Tylko zamiast sensora z DA 3G chciałbym tam 3360 (3366 w G Pro był dla mnie perfecto), ale sensora zmienić nie potrafie xd W mojej Kinzu zmieniała mi to osoba, która sie naprawdę na tym zna. Ale jakieś kable, czy przełączniki to są łatwe do wymiany. Ja mam tylko jeden kabelek (dla testów) i mam go już kupę czasu. Jak teraz testuje inne myszki to kabel mi po prostu przeszkadza. Kabel od CeeSA bardzo polecam.

Zastanawiałem się kiedyś, żeby ludziom modować myszki za drobną opłatą. Ale wydaje mi się, że nie byłoby za dużo chętnych. Tym bardziej, że to wszystko kosztuje. Sam label 16 euro + przesyłka. Ślizgacze ~30zł, nie mówiąc już o HyperGlide. Plus zawsze trochę chciałbym za robotę. Wszystko kosztowałoby tyle co myszka xd
Odpowiedz
#16
Może aż tak dużo chętnych by nie było, ale na forach takich jak te, trochę napalonych na to by się znalazło :D No to tanio by nie wyszło, dodatkowo przesyłka kosztuje. Może w końcu kiedyś wyjdą zacne myszki i nie będą potrzebne takie zabiegi, ale w każdej można znaleźć jakiś słaby punkt.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#17
(07-28-2017, 04:25 PM)Stachu napisał(a): 117mm dream xd Jeżeli ta myszka faktycznie wyjdzie to chyba ją kupie. Przylutuje omrony, zmienię kabel i powinno być ok.
zmienie plyte, sensor, obudowe i podswietlenie 
(07-28-2017, 04:25 PM)Stachu napisał(a): i powinno być ok. 
i bedzie idealna ! :D zarcik oczywiscie :D
Odpowiedz
#18
No świetnie, tylko 2 myszki, żadnej rival 110 nie ma. Tak myślałam że to tylko przeciek. No i znowu nic dla mnie, a tak się napaliłam, że w środku nocy wstałam sprawdzić :-D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#19
https://youtu.be/2E7RA-m9gm4
Jak widać nowy sensei i rival. Mnie nie przekonują.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#20
wlasnie mialem wyslac link :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.