• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy gryzoń zamiast za12
#1
[*]jaką obecnie myszkę używasz: Zowie za12
[*]jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska
[*]czułość w Windows: 6/11
[*]czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 400
[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 35
[*]w co grasz (podaj tytuły gier): CS GO, fps, rpg
[*]jaką masz obecnie podkładkę: a4 tech x7
[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):5, tak
[*]twój budżet: 250-300
[*]jaki chwyt stosujesz: Palm grip lub Palm przechodzący w claw
[*]jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
[*]jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
[*]jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19.5
[*]jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2
[*]czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
[*]czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: scroll
[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
[*]uwagi (np. co do wyglądu myszki): -


Dzień dobry,

Przez ostatnie 1,5 roku byłem szczęśliwym posiadaczem myszki Zowie ZA12, gryzoń sprawował się świetnie w grach oraz w codziennym użytkowaniu. Niestety zostałem ofiarą niskiej jakości scroll-a montowanego w tym zacnym urządzeniu, który przestał reagować na ruch w dół oraz przy użyciu środkowego przycisku pojawiał się wielo-klik. Mysz została wysłana na gwarancję, którą uznano i w ramach umowy otrzymałem zwrot gotówki.


W związku z powyższym stoję przed problemem zakupu nowej myszki. W pierwszej chwili zadecydowany byłem na ponowny zakup tego samego modelu ale trochę napawa mnie niepewnością scroll. Czy może ktoś ma doświadczenia z odświeżoną wersją Zowie ZA12 ? 
Moim drugim typem jest  DM1 PRO S ale tutaj mnie nie przekonuje podobieństwo do FK1 czy Sensei. Miałem kiedyś okazję testować SS Sensei i nie bardzo mi leżał ten kształt.

Czy może na rynku jest jeszcze coś ciekawego z podobnego segmentu wymiarowo - wagowego, wartego uwagi ?
Odpowiedz
#2
Od siebie polecam myszkę razer deathadder elite, posiadam i nie znam lepszej myszki na rynku od niej.
przede wszystkim sensor i kształt gryzonia przemawia tutaj, czasami bywa to kwestią przyzwyczajenia, większość ludzi po przesadce chociażby z takiego kinzu od razu czuję ten szape i zostaje przy nim.

Obecnie yeż używam lekko clawa przy MOBA (league of legends) i idealnie mi się gra na da elite,
miałem dużo muszek, logitech/zowie/ss/ms/ i kilka z mniej lub (zależy dla kogo) bardziej znanych firm i obecnie razer nie ma dla mnie konkurencji

ps. cicho czekam na myszkę od zowie, ec2-a z senorem takim jak razer.
Odpowiedz
#3
Jezeli ZA12 Ci pasowalo, to ja na Twoim miejscu kupillbym ja ponownie. Wydaje mi sie, ze taki problem jak ty miales, jest bardzo rzadki w myszkach Zowie.
Odpowiedz
#4
Zobacz jeszcze logitech G403
Odpowiedz
#5
popieram Stachu ;)
Odpowiedz
#6
Za12 lub Za13 jedyny słuszny wybór.
Odpowiedz
#7
W Pro S masz dużo lepszy sensor ale fakt w kształcie duża różnica.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.