• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura po raz kolejny dla wybrednej baby
#61
U mnie odwrotnie, robię masę błędów na niskim skoku.
Na laptopach to już w ogóle ;x
Ale off topic ;0
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#62
Na laptopach to i ja słabo piszę, z błędami, tam to już przesada :) Ale taka zwyczajna jak teraz mam to klawisze w sam raz :) Ważne też jakie to są klawisze, czy zaokrąglone rogi, w sensie czy gładkie, bo spotkałam się z takimi klawiaturami, gdzie palce zahaczały ciągle o klawisze, nie mogłam płynnie przechodzić z jednej do drugiej litery, przez co pisanie było udręką.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#63
A może wiecie jak wyłączyć diodę num lock w klawiaturze? Nie chodzi o wciśnięcie przycisku num lock, po prostu by mocno zielone światełko nie waliło po oczach, było wyłączone, ale jednocześnie by klawiatura numeryczna działała. Bez rozbierania klawiatury, bez oklejania jej, jakoś programowo, ten sposób nie działa: http://www.hotfix.pl/ustawienie-uruchami...--a223.htm
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.