• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura po raz kolejny dla wybrednej baby
#11
Głośna dość, klawisze spoko, ale potem robią się twardawe
w Cougarach masz nożycowe, w 300K ciut większy profil, nadal średnio-mały
Odpowiedz
#12
IMO wybierz jednak coś na "przełącznikach" nożycowych.

K120 używaliśmy w pracy, były w miarę przyjemne wyłącznie z początku - po kilku miesiącach przeistaczały się w membranowy koszmarek.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#13
Kupiłam LOGITECH K120, jak będzie zła to najwyżej odeślę :D Z klawiszami nożycowymi miałam do czynienia jak u siostrzeńca wyjęłam bo chciałam naprawić zepsuty klawisz, potem już nie włożyłam :D A membranowe raz dwa wyjmuję i wciskam. Zapewne nie jest głośniejsza od mojego starego A4Tech, facet skarży się że walę jak w maszynę do pisania :D Po tylu latach klawisze robią się głośne i to zapewne norma.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#14
Moim zdaniem lekka głupota, Cougar ma nożycowe (równiejsze, dłużej zachowują klik), do tego nie ugina się podczas pisania
Odpowiedz
#15
Z klawiaturą Cougar trzeba uważać. Niby ma lepszy mechanizm, ale nie wytrzymała u mnie nawet 2 lat. Za pierwszym razem padła spacja, miałem non stop podwójną lub potrójną przerwę używając spacji. Dostałem nowego Cougara i po półtorej miesiąca odpadł mi klawisz W. Ogólnie klawiatura fajna, cicha z niskim skokiem, wg mnie najlepszy układ klawiszy. Gdyby się tak szybko nie psuła to byłaby to idealna klawiatura za niewielkie pieniądze.
Odpowiedz
#16
Czytałam że w Cougar klawisze wypadają. Ja swoją starą A4Tech mam może z 7 lat i dalej klawisze trzymają, co prawda trochę się przetarły i się niektóre kiwają na boki, ale są. Nie zależy mi tak na trwałości klawiszy, ale bardziej na wygodzie, jak leżą dłonie, czy jakieś elementy nie zahaczają, czy klawisze nie są zbyt kanciaste, czy szybko się na niej pisze. Bo miałam ostatnio taką z kanciastymi klawiszami że szybkie pisanie to katorga.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#17
To nie wiem jak Ty tej klawy używałeś ;p
Bardziej bym obstawiał, że ten A4Tech odpadnie niż Cougar. Wiadomo teraz wszystko robią na masę, ale wiesz ;) Klawisze same z klikania nie wypadają haha
Odpowiedz
#18
Poczytaj sobie opinie w internecie, nie jedna osoba, lecz wiele narzeka na wypadające klawisze w Cougar :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#19
Ja to bym na Twoim miejscu dołożył i wziął G413 za trzy stówki, membranowy feeling a posłuży latami. Mogę Ci dać kod rabatowy z CDA jeśli nie chcesz magazynu kupować.
Odpowiedz
#20
Ale to jest mechanik. Ma grube, wystające, wysokie klawisze i jak każdy mechanik jest głośny. Nie lubię takich, już raz widziałam jak się pisze na mechaniku, to nie dla mnie :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.