• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura z niskim skokiem
#1
Cześć, szukam nowej klawiatury, ponieważ moja aktualna klawiatura (natec medusa 2) po ponad 4 latach zasługuje na emeryturę. Klawiatura sama w sobie bardzo mi się podobała, przeszkadzał mi krótki backspace, ale w końcu się przyzwyczaiłem. Klawiatury głównie używam do pisania, zależy mi na tym żeby nie była zbyt głośna. Chciałbym żeby nowa także posiadała system nożycowy oraz klawisze multimedialne (przynajmniej głośność i klawisz play/pause). Długi backspace będzie mile widziany. Do tej pory zawsze używałem klawiatur z niskim profilem i taką też bym preferował. 


budżet: 100zł (absolutny max to 150zł)
rodzaj klawiatury: membranowa nożycowa, niski profil
podświetlenie: tak
makra: niekoniecznie 
dodatkowe klawisze: zależy mi na multimedialnych (głównie głośność, play/pause)
podpórka pod nadgarstek: niekoniecznie

Z góry dzięki za pomoc :)
Odpowiedz
#2
Witaj,
od siebie polecam klawiaturę Genesis rx22 której zresztą używam od ponad 2 lat i działa bez zarzutu, przyciski wyglądają jak nowe, skok również żadnego z przycisków się nie wyrobił.
Jedynie co mi się w tej klawiaturze zmieniło to - alt od rozmów na teamspeaku jest lekko wytarty i wypadł mi klawisz, po czym już go nie jestem w stanie wsadzić - po upadku moda, e-papierosa na jeden z nich.
klawiatura ma wszystkie cechy te które potrzebujesz, dodatkowo jest mega cicha, i to mówię serio coś jak laptopowa z jeszcze lepszym wyciszeniem.
Jedyny minus - w twoim przypadku, to brak regulacji głośności
Odpowiedz
#3
wez tego nowego Cougara nozycowego
Odpowiedz
#4
synth co za moda palisz ze rozwala klawiatury :D
Odpowiedz
#5
wtedy miałem evic'a vt i to on zrobił takich szkód :D
teraz klawisz mi się trzyma na orbitkę miętową i taśmę bezbarwną :p tak dla estetyki bo i tak go nie używam
Odpowiedz
#6
myslalem ze granata (chodzi o wielkosc :D) z 3 bateriami :P wazne ze sie trzyma i dziala :D
Odpowiedz
#7
(07-13-2017, 09:23 AM)Hya napisał(a): wez tego nowego Cougara nozycowego

Mógłbyś sprecyzować o którego Cougara chodzi? Cougar 200k czy jakiś inny?
Odpowiedz
#8
cougar vantar
Odpowiedz
#9
ok, popatrzyłem sobie trochę na te klawiatury, jeszcze też na gigabyte k7 i cougar vantar wydaje się najbardziej pasować do tego czego szukam. Zastanawiam się jednak skokiem klawiszy w tej klawiaturze - nie chciałbym żeby klawisze naciskały się jak gąbka, tylko żeby było czuć kiedy klawisz jest aktywowany, a niestety w internecie nie ma zbyt dużo opinii na temat tej klawiatury.
Odpowiedz
#10
nożycówka to nożycówka, nie ma zbyt większych różnic pomiędzy modelami
Tak w zasadzie to wszystkie powinny być jak te w laptopach.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.