• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura
#11
argument chociażby taki:
Hya mówił, że PCB jest tam budżetowe (pewnie tak samo jak w GXT870, ale różnica cenowa obecnie ~+100 zł)
A drugi "osobisty" :D to, że mieli nam ją wysłać w listopadzie, ale im nie wyszło
Podpórki też nie można odpiąć, może przeszkadzać
RX85 jest gitara, jedna rzecz może przeszkadzać - podświetlenie rolki - nie idzie jej wyłączyć, a może niektórych drażnić. Mi osobiście to nie przeszkadzało, Hya zaklejał to taśmą i po problemie.

GXT sam kupię, zobaczę co to jest. Te podróby wydają się być co najmniej na poziomie dobrego, liniowego chińczyka. A Cherry MX Red uważam za najlepsze przełączniki ;D
Kailhe są dobre, ale personalnie wolę brak tactile bumpa. I uwielbiam miękkość redów, Browny są niejako twarde, do tego haczenie sprzyja temu wrażeniu. Dlatego są dobre dla osób z masywnymi dłońmi.
PS oczywiście można je używać jak jest się chuderlaczkiem, kwestia preferencji ^^ Ja więcej gram, mniej haczenia=lepiej jak masz wyczucie ;D
Odpowiedz
#12
Ogólnie to w moim budżecie ciężko coś fajnego kupić, trzeba iść na kompromisy. Niby Sharkoon na brown fajny ale ma nieodczepianą podstawkę, wg. wielu użytkowników niewygodną, gorsze stabilizatory, cena na plus. RX85 ciekawa ale to już około 330 zł,  niby "tylko 80 zł dopłaty od mojej założonej kwoty, ale tak to można w nieskończoność dopłacać. GXT to chyba nowość z autorskimi przełącznikami, ogólnie wydaje się dobrą propozycją za przyzwoite pieniądze. Nikt się nie wypowiedział o klawiaturze Mantistek® GK2 104 Keys NKRO RGB - Brown Switch warto się takimi wynalazkami interesować ? Znalazłem jeszcze takie cudo Klawiatura Tracer Gamezone Radiant Outemu Brown za 199 zł z HardPC, ktoś miał styczność z tym modelem, jak wypadają te przełączniki w porównaniu do MX lub Kailh?
Masakra normalnie, chcę kupić dobrą klawiaturę do MMO i do pisania, która wytrzyma co najmniej 2-3 lata,  ale nie wiedziałem że to nie takie hop siup.
Odpowiedz
#13
Bierz Delux KM02 zz 229 zł na kailh Blue, do pisania i MMO to miód malina ^^
Odpowiedz
#14
Jakbym kupił klawiaturę na Blue to by mnie żonka z domu wyrzuciła ?. Ten Tracer Gamezone Radiant Outemu Brown mnie zastanawia, tylko nie ma opinii o niej, trochę ryzyko kupować.
Odpowiedz
#15
Klikałem, dość znośne
Ryzyk fizyk ;)
Odpowiedz
#16
pamiętaj, że przyciski Blue > żona

kup jej koreczki do uszu :D

weź się nie przejmuj zoną tylko kup klawiaturę, która Ci bedzie odpowiadać ;) a mowie Ci, że ten delux Ci się spodoba :)
Odpowiedz
#17
Zdecydowałem się jednak na MODECOM Volcano Hammer Outemu Brown. Pisze się całkiem przyzwoicie jak na pierwszy raz :) Wykonanie wg. mnie bardzo dobre, jak dla mnie nie jest głośna ale obawiam się reakcji żony więc poradźcie gdzie kupię oringi :)
Odpowiedz
#18
ja mam ją na Outemu Blue, średnia klawka
Lepiej było dołożyć do KM02, ale jeśli chciałeś Browny to chyba innej opcji nie miałeś
Odpowiedz
#19
Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Widziałem oringi oznaczone jako 40A i 50A czy różnią się bardzo od siebie ? Gdzie kupujecie oringi w polsce czy na alliexpress ?
Odpowiedz
#20
Victus a jaka klawiature kupiles. Genesis RX85 wyglada fajnie pytanie jak z jakoscia mi ta rolka od glosnosci pasuje :) lubie takie bajery, szczegolnie jak jestem na sluchawkach :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.