• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 200zł (moba/rts, finger grip)
#11
Do fingertipa super jest też G303.
Odpowiedz
#12
Właśnie w tym może być problem, moja obecna waży ok. 85g, więc przeskok mógłby być dość spory. Jeśli chodzi o kwestie dużej liczby przycisków, to nie gra dla mnie roli. Ważne żeby dwa boczne przyciski łatwe i praktyczne w użyciu, bo intensywnie z nich korzystam.
Odpowiedz
#13
Nie zastanawiaj się w takim razie i bierz G403, boczne ma fenomenalne i główne tak samo.
Odpowiedz
#14
Przepraszam że podepnę się pod temat, ale też potrzebuję myszki o podobnych parametrach i nie wiem czy może pozostać przy swoim wyborze czy może zmienić. Dodatkowo myślę, że autorowi przyda się informacja apropo loteryjności dotyczącej jakości wykonania G403

Mam pytanko czy dźwięk wydobywający się z klawiszy (podobny do tego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=hL61HdBNwGc ) jest rzeczą normalną? Dodatkowo naciskając palcem mniej więcej na środku skorupy przycisku, zdarza się zarejestrowanie kliku bez wyraźnego dźwięku "zaskoku" klawisza.
Nie miałem okazji sprawdzić innego egzemplarza ponieważ w Białymstoku nigdzie na wystawie nie posiadają tej myszki. Mysz nie posiada efektu scroll rattle, lecz przy bardzo mocnym potrząsaniu słychać jakby coś delikatnie w środku latało? Czy może być to lens rattle, dodam iż sprawdzałem na maksymalnym DPI poprzez zaklejenie sensora czarną taśmą izolacyjną i nie zauważyłem w paincie żadnych przeskoków. Zauważyłem również, jakby scroll zaczął hałasować podczas przewijania w górę,
Odpowiedz
#15
Dzięki, pewnie tak ostatecznie zrobię, a żeby mieć pewność chyba zdecyduje się na nową za te 230zł
Odpowiedz
#16
Problem w tym, że ja też kupiłem nową mając nadzieję że w MM mają już tą "poprawioną rewizję". Niestety kupiłem stacjonarnie i chyba nie mogę jej tak bezproblemowo oddać, pozostaje RMA po upewnieniu się, że 2 główne przyciski nie działają tak jak powinny.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.