• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warto się skusić ??
#1
Ostatnio przeglądając Allegro zobaczyłem aukcję na której była Klawiatura hyperx alloy fps w cenie dokładnie 348 zł i zastanawiam się nad jej kupnem bo widziałem że w innych sklepach chodzi po 500 zł. Jak myślicie : brać i się nie oglądać czy raczej nie ? A tak poza tym to jak się spisuje sama klawiatura z przełącznikami Blue w graniu i pisaniu, polecacie ?
Odpowiedz
#2
Jak masz brać i głównie do grania do weź, ale na redach. Jak więcej piszesz to wtedy Blue. Za 350 zł to niezła opcja ;)
Odpowiedz
#3
Cena wydaje się być zbyt piękna by być prawdziwą. Musieli przyciąć na czymś koszty, wydaje mi się że oberwało się stabilizatorom. iOne tudzież Solid Year chyba nie ogarniają za dobrze stabilizatorów Costara.

https://www.youtube.com/watch?v=tpp8zUbbDUs - rzuć okiem na recenzję, problem jest ukazany od 1:44

Keycapsy również nie wydają się być solidne, ale w tej cenie nie ma co wybrzydzać.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#4
Raczej są lepsze niż np. w MK-50. Zresztą zauważyłem, że większość klawiatur w tej cenie ma podobne (jak nie te same) keycapsy - np. Delux, który niedługo będzie na głównej ma identyczne czcionkę i bardzo podobne w fakturze keycapsy do min. Bloody B720 (podobna pólka cenowa), RX 85, czyli nieco droższy też ma dość podobne. Szczególnie shift (strzałka). Zdaje się, że CK104, a więc dość popularna ma również bardzo podobne nakładki na klawisze. Jak dla mnie nie są złe, niczym się nie wyróżniają, ale nie są śliskie. Te w Hyperze wyglądają na gładkie i lekko śliskie, ale moim zdaniem "na oko" są przyzwoite. Zależy czy ktoś to lubi, nie ma co wybrzydzać ;p
Odpowiedz
#5
A czy na prawdę pisze się bardzo źle na redach ?
Odpowiedz
#6
nie, według mnie bardzo przyjemnie, choć popełnia się sporo błędów (brak wyczucia kliku). Są bardzo mięciutkie i mi osobiście to pasuje. Dla mnie pisze się równie dobrze jak na Blue ;p
Odpowiedz
#7
imo to się fatalnie pisze na redach :<
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.