• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki + Karta dźwiękowa (600-700zł)
#1
  • jakie obecnie używasz? Siberia V2 Red, poprzednio Sennheiser HD212 Pro
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp? X-Fi Xtreme Gamer / ALC1150 (Z97X-Gaming3)
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) - Głównie do gier FPS (dobre pozycjonowanie,kroki), Spotify i Filmy
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Różne gatunki (Spotify)
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? FPS (CoD,BF)
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 600-700 nie wiem czy warto przy takiej karcie pchać więcej.
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? - dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? - bez różnicy /pokój zamknięty cisza spokój
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? - Dobre pozycjonowanie, kroki
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? -Możliwe
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? - Są ok ale już pada pilot i mikrofon. 
Odpowiedz
#2
Przy tym budżecie celowałbym w
-Superlux HD669 + oddzielny mikrofon
ewentualnie CAL'e

Jeśli mają być z wbudowanym mikrofonem;
-Superlux HMC631


Możesz zawszę rozważyć dołożeni do hyperx cloud, będzie to moim zdaniem, najlepszy wybór.
Odpowiedz
#3
Ja standardowo bym dozbierał do HD9999 + Zalman - ok 300zł http://sklep.hard-pc.pl/p8856,sluchawki-...-mic1.html ale z ALC1150 dają radę, a masz mega wygodne, dobrze brzmiące, dobrze wykonane, do fpsów rewelacyjne słuchawki
Odpowiedz
#4
Właśnie zastanawiam się nad Cloudami, a ten mikrofon zalmana mam i jest strasznie kiepski :/
Odpowiedz
#5
to nie wina mikrofonu tylko twojej kart dźwiękowej, zintegrowanej.
Odpowiedz
#6
potwierdzam, choć zalman nie jest doskonały...
Odpowiedz
#7
Ale ja siedzę na X-Fi Xtreme Gamer, na tym i na tym słabo chodzi ten mikrofon zalmana jest wręcz tragiczny może taka sztukę trafiłem. :) a z Siberii mikrofon chodzi pięknie :)
Odpowiedz
#8
To ten mic z Cloudów będzie podobny do siberii
Odpowiedz
#9
Trochę przemyślałem i chce zmienićsłuchawki i kartę, kładąc pierwszeństwo na kartę, wiem że AIM SC808 najlepszy wybór ale czy konieczny pod same słuchawki do Gier (FPS) / Filmy?
Na X-FI Xtreme Gamer niestety ale bardzo słabo słychać już nawet odpalenie SVM nie pomaga. A jeszcze dodam że używam tylko i wyłącznie słuchawek nie zamierzam używać głośników.
Odpowiedz
#10
imo to kup sobie ISK HD9999 i do tego Audiotrak Prodigy Cube Black Edition.
będzie spora różnica
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.