• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tracer Recon
#1
Witam,

Prosze o opinie o tej myszce osoby, ktore mialy okazje ja testowac. Zwlaszcza cenne bylyby opinie osob posiadajacych ja juz na tyle dlugo, aby mogly powiedziec cos o jej trwalosci. Myszka teoretycznie wyjatkowo by mi odpawiadala pod wzgledem ergonomii (bardzo krotka, wysoka), ukladu przyciskow, bardzo przydalby mi sie tez 4-kierunkowy scroll. Oczywiscie, o wiele lepsza bylaby CM storm spawn, ale nie mozna jej nigdzie dostac. Wzialbym CM storm xornet, ale nie ma ona programowalnych przyciskow.
Odpowiedz
#2
Naprawde nikt jej nie uzywal??
Odpowiedz
#3
z nas nikt (poza dotykaniem s sklepie) ale tak z rozmów z osobami, które ją miały wygląda to tak, że mając wybór raczej nikt by się nie decydował jej wybrać ponownie. Jakościowo nie oczekuj cudów. Nie wiem czy ją mierzyłeś, ale pod katem ergonomi to tak imo średnio wypada.
Odpowiedz
#4

Wlasciwie i tak zamowilem juz inna. Rozmawialismy zreszta w innym watku;) Ale i tak bylem ciekaw, co z tym reconem. 

P.S.
Z ta ergonomia to troche polecialem, bo w rece jej nie mialem...:P Na zdjeciu ergonomia wygladala na taka, jaka mi lezy
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.