• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Omrony 20mln klikniec
#1
Mam pytanie jak to jest z tym 20mln klikniec bo mi sie wydaje ze to jest malo :( i starczy jedynie na 2/3 miesiace (gram po 8h dziennie nawet xD ) jak to jest w praktyce ?

Mi sie wydaje ze ja jednego dnia zrobie z 30 tysiecy
Odpowiedz
#2
Czyli, że 8/24, czyli 1/3 dnia XD uzależnienie
to te deklarowane 20 mln kliknięć mają wytrzymać czas gwarancji czyli tak MAX. 2 lata ;D O ile myszką nie rzucasz :D
Jaka mysz?
Odpowiedz
#3
(04-23-2017, 08:15 AM)Czyszczu napisał(a): Czyli, że 8/24, czyli 1/3 dnia XD uzależnienie
to te deklarowane 20 mln kliknięć mają wytrzymać czas gwarancji czyli tak MAX. 2 lata ;D O ile myszką nie rzucasz :D
Jaka mysz?
Logtiech G Pro
Odpowiedz
#4
e to wytrzymają, albo na gwar nie bedzie problemu ;)
Odpowiedz
#5
Jakbyś był maniakalnym graczem RTS to pewnie nawet roku Ci nie wytrzymają w obecnych czasach ;) a przy FPS to liczy się na ok 2 lata, dlatego tak często dwuklik się pojawia tuż po gwarancji ;D

inna sprawa, że omron ma tak fatalną kontrolę jakości, że nigdy nie wiadomo co się wydarzy, najlepszy przykład, że stare Omrony co miały wytrzymywać po 5 mln kliknięć spokojnie ciągnęły po 5 lat, ale to tak z +10 lat temu jak je produkowali ;D (stare myszki logitecha, stare razery)
Odpowiedz
#6
Co za róznica rts czy fps :D
Odpowiedz
#7
bardzo duża, w RTS'ach typu SC czy W3, dobry gracz ma APM rzędu 200-300, a momentami nawet i więcej (nawet przeciętni mają po 80-100) w FPsach masz może z 50? Nawet w MOBA lepsi gracze robią po 150+

także no jest z kilkakrotnie więcej kliknięć w RTSach stąd tam żywotność przycisków jest znacznie krótsza.
Odpowiedz
#8
Fakt, dużo jest tego klikania w RTS-ach, a w FPS, to zależy jaka gra, jak w csie trzeba ciągle klikać by strzelać, to częściej zużywasz przyciski, niż np. taki Paladins, gdzie wybierając danego bohatera przyciskasz te przyciski, przetrzymujesz, ale to też się zużywają, tak czy tak. Widziałam jak niektórzy traktują myszki waląc nimi o stół czy miażdżąc z dużą siłą przyciski, to nie wróżę długiego życia, a potem bek co za durna myszka, bo się tnie. Ja obchodzę się z z myszkami jak z jajkiem :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#9
Ewelina, ja to się nie zdziwiłbym jakbyś napisała, że w miękkich rękawiczkach do tego grasz ;D

ej w ogóle to dawno nie wymieniłaś myszki coś... co to się to dzieje :D
Odpowiedz
#10
G203 ma pewnie, dla mnie jedyna wada tej myszki są ciut za lekkie przyciski, te w g403 są o wiele lepiej wyczuwalne
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.