• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz pod FPS (CS:GO), clawgrip do 250zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz:   DA Chroma
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:   1600/800. (400 jest spoko ale preferuje większe)
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):   Niskie/średnie (CS:GO 0.56@1600DPI czyli odpowiednik 2.24@400DPI)
  • czułość w Windows:   5/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):   Akceleracja w synapse na 0, 1000Hz , Brak Kalibracji podkładki.
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):   Ok. 42cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier):   CS:GO / NewZ / BF1
  • jaką masz obecnie podkładkę:   Zowie G-SR By BenQ
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):   Standardowe + Boczne (Na bocznych gadanie w grze+ts)
  • twój budżet:   Do 250zł. Może być z hakiem.
  • jaki chwyt stosujesz:   Clawgrip/fingertip ale głownie clawgrip.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):   1/2/2.
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?:   Praworęczny.
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):   19cm / 10cm. Mierzone w ten sposób:
  • https://i2.wp.com/www.rocketjumpninja.com/images/handsize.jpg?w=1000
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?:   1.5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:   Definitywnie NIE
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:   Tak. Wszystko do 3000dpi jest akceptowalne aczkolwiek preferuje 800-1600.
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:   Głównie kształt. Nie potrafie solidnie złapać DA.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?:   Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):   Brak. Podświetlenie może być aczkolwiek nie jest koniecznie. Dobrze jak by scroll miał fajny opór ale nie jest to koniecznością.
Pragnę zaznaczyć, że wcześniej posiadałem FK1. Używałem ją ponad rok. Kilka miesięcy temu zmieniłem na DA Chroma ale nie byłem pewien co do chwytu i chciałem spróbować czegoś innego. Po kilku miesiącach użytkowania DA jestem w stanie stwierdzić, że FK1 o wiele lepiej mi sie trzymało. Przy FK1 miałem pewien ,,punkt" w którym ją trzymałem i rzadko kiedy go dostosowywałem natomiast w DA bardzo często musze dostosować chwyt ponieważ niewygodnie mi się trzyma. Nie mam nic przeciwko kupieniu ponownie FK1 ale chciałbym ponownie spróbować czegoś innego tym razem coś podobnego do FK.
Odpowiedz
#2
Kojarzysz DM1 Pro S? Przymierzałeś? Kształt Senseia od SS, tyle, że dużo lepsze parametry.
Odpowiedz
#3
Zastanawiałem się nad DM1 Pro S ale podobno dużo ludzi ma z nią problemy głównie z budową.
Źródła:
http://www.overclock.net/t/1605288/dream...-pro-s/520 (strony 53 do 60)
https://www.youtube.com/watch?v=9o2a_2QJ4nU
Bez zastanowienia bym brał gdyby tych problemów nie było.
Odpowiedz
#4
(01-14-2017, 05:24 PM)spectral312 napisał(a): Zastanawiałem się nad DM1 Pro S ale podobno dużo ludzi ma z nią problemy głównie z budową.
Źródła:
http://www.overclock.net/t/1605288/dream...-pro-s/520 (strony 53 do 60)
https://www.youtube.com/watch?v=9o2a_2QJ4nU
Bez zastanowienia bym brał gdyby tych problemów nie było.

DM1 pro S tylko bezpośrednio od nich i tylko jeżeli Ci sprawdzą sztukę. 9/10 ma zrąbane przyciski, jedyne co potrafią to lizać dupę na ocn'ie zagranicznej klienteli, a o poprawie QC to dalej nie pomyśleli.
Odpowiedz
#5
bez przesady z tym 9/10...
Odpowiedz
#6
A Logitech G403? Co myślicie? Oczywiście mowa o tej z kablem a nie bezprzewodowej.
Mam ,,pewne" (pewne ponieważ pytałem gościa o to i sprawdzał czy nie ma w tym egzemplarzu tej wady z latającym scrollem, nie widze powodu dlaczego by miał mnie w ciula zrobić.) źródło bez latającego scrolla.
Jest trochę mniejszy niż DA. Myślicie, że będę mógł go pewnie złapać claw gripem?
Chciałem dodać, że możliwym powodem dlaczego DA często muszę dostosowywać są gumki po bokach.
Odpowiedz
#7
Przed zakupem, w miarę możliwości dobrze jest przymierzyć, czy G403 będzie odpowiednia dla naszej dłoni - w sumie to zawsze trzeba zrobić ;D
Rączki masz takie rzekłbym średnio duże, więc nie jestem pewny czy by ci leżał.
Z tego co zauważyliśmy osoby z dłonią powyżej 19 cm mniej sobie chwaliły jej kształt, niż pozostali - a ty masz tak na granicy ;)
Odpowiedz
#8
Xm300 jest większy od DA. Ja bym proponował zowie ec2-a Ew tego g403
Odpowiedz
#9
Moje pewne ,,źródło" od G403 się pokruszyło bo gościu 1h przed tym jak mu napisałem, że jednak kupuje sprzedał myszkę także ten bad timing.
W takim razie decyduje się na Pro S. Jestem na 90% pewien, ze będzie pasować bazując na tym jak mi się FK1 trzymało a wymiary są podobne.
I oto pytanie. Skąd najlepiej zamówić, z oficjalnej strony? Oczywiście liczę się z tym, że może przyjść do mnie wadliwy egzemplarz ale mimo to chciałbym zaryzykować.
*Kumpel kupował na morele około 1-2 miesiące temu i mówi, że nie ma wadliwego egzemplarza.
Odpowiedz
#10
To kupuj na morele ;p fk1 i Dm1 to zupełnie co innego jeśli chodzi o kształt
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.