• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) : WMO 1.1a slizgacze fabryczne
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej):wolniejsza mam mp500 x7 a4tech
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):materiał
  • jaki rozmiar by Cię interesował:30x40
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:raczej wolniejszą
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?:tak 
  • maksymalna cena za podkładkę?:70
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.):fajnie gdyby miała podszyte boki
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
  • potrzebuję dobrej podkładki do wmo 1.1a dostępnej w x-kom myślałem o taito control i zwykłej taito czy będzie cos lepszego w x-kom do 70 pln?
Odpowiedz
#2
Ja z x-koma kupowałam Roccat Kanga i Taito. Świetne są. Z tym że Kanga jest cieńsza - 2 mm, co mi bardziej odpowiada, a Taito grubsza - 3mm, co kto lubi. Mam też Steelseries QCK która wydaje mi się być wolniejsza. Roccaty które powyżej opisałam nie mają podszycia, wiem że Steelseries wydał taką z podszyciem i pewnie już można ją kupić. Osobiście wolę bez bo wygodniej się rękę trzyma i żadne podszycie nie przeszkadza.

Za 30 zł masz Razera Goliathus z podszyciem: http://allegro.pl/podkladka-pod-mysz-raz...92878.html
Odpowiedz
#3
(01-12-2017, 05:11 PM)Ewelina napisał(a): Ja z x-koma kupowałam Roccat Kanga i Taito. Świetne są. Z tym że Kanga jest cieńsza - 2 mm, co mi bardziej odpowiada, a Taito grubsza - 3mm, co kto lubi. Mam też Steelseries QCK która wydaje mi się być wolniejsza. Roccaty które powyżej opisałam nie mają podszycia, wiem że Steelseries wydał taką z podszyciem i pewnie już można ją kupić. Osobiście wolę bez bo wygodniej się rękę trzyma i żadne podszycie nie przeszkadza.

Za 30 zł masz Razera Goliathus z podszyciem: http://allegro.pl/podkladka-pod-mysz-raz...92878.html

tylko x-kom wchodzi w grę bo muszę cos wybrać za słuchawki zeby mi oddali
Taito i Taito Control będą współgrały z wmo 1.1?
Odpowiedz
#4
A to już pytanie do expertów w tej branży, niech ktoś się jeszcze wypowie :) Tej myszki nigdy nie miałam, ale jak optyczna to powinna dobrze chodzić po podkładkach materiałowych.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.