• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w doborze myszki
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Steelseries Rival (oraz zamiennie A4TECH x7)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): domyślna dla każdej gry
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 800 dpi, 500 do 1000 Hz
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok 28 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS, LOL, gry single player (gram we wszsytko po trochu) 
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4TECH X7 GAMING
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 5 (w tym 2 boczne i scroll)
  • twój budżet: 200-280 PLN
  • jaki chwyt stosujesz: coś pomiędzy PALM a CLAW GRIPEM
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 18,5 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego?: 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej wolałbym zostac przy tym co jest
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: myślę, że tak, aczkolwiek 800 jest dla mnie optymalne
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: zepsuł się scroll i właśnie tą część chciałbym bardziej wytrzymałą
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak (dodatkowo musi być to myszka dostępna w sklepie x-kom)
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): miłym akcentem byłoby podświetlenie myszki. Dodatkowo poza graniem bawię się w programach graficznych w których spora część funkcji wykorzystuje scroll, dlatego chciałbym myszkę o dość wytrzymałym scrollu. Myślę, że bardziej byłbym przychylny myszcze niesymetrycznej niż symetrycznej (lepiej leży mi w dłoni).
    Rozglądając się za myszkami napotkałem Logitech G403 ioraz Zowie EC2-A - dlatego chciałbym wybrać coś albo podobnego albo wybrać któryś z tych modeli.

Odpowiedz
#2
G403 i ec2-a obie mają raczej słabe rolki, szybciej rozważałbym roccat kone pure black edition, jeżeli koniecznie musi być z x-komu.
Odpowiedz
#3
(01-05-2017, 08:43 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): G403 i ec2-a obie mają raczej słabe rolki, szybciej rozważałbym roccat kone pure black edition, jeżeli koniecznie musi być z x-komu.

a nie będzie mu Roccat Kone Pure trochę za mała? Dla mnie jest w sam raz, a mam 17 cm. Kształt mu może odpowiadać, jeśli trzyma claw grip to w sumie może być ok. Sensor ta myszka ma świetny, właśnie jej używam i też kupiłam w x-kom. Polecam sklep, świetny kontakt, błyskawiczna wysyłka, wszystko bez problemów, zwrot błyskawiczny, bo mi się pierwszy egzemplarz trafił wadliwy, kupiłam drugi.
Odpowiedz
#4
A jeszcze jakaś inna propozycja?
Mysz "musi" być z x-komu z tego względu, że po reklamacji Rivala mogę sobie wymienić na dowolna myszkę, to szkoda żeby ta możliwość przepadłą ;) dlatego chciałbym z tego sklepu :)
Odpowiedz
#5
(01-05-2017, 09:34 PM)kielbiQ napisał(a): A jeszcze jakaś inna propozycja?
Mysz "musi" być z x-komu z tego względu, że po reklamacji Rivala mogę sobie wymienić na dowolna myszkę, to szkoda żeby ta możliwość przepadłą ;) dlatego chciałbym z tego sklepu :)

a Zowie ZA12 ? Ja czekam aż mi przyślą ZA13. Albo tą co wszyscy zachwalają - Rival 100 lub Dream Machines DM1 Pro, świetna i myślę że na Twoją dłoń dobra.
Mają w tym sklepie wszystkie oprócz DM1.
Odpowiedz
#6
ZA12 nie miałem okazji przymierzyć, Rival 100 jakoś tak średnio mi siedział w dłoni. Natomiast G403 oraz EC2-A leżą wręcz idealnie, tzn EC2-A leży perfekcyjnie, ale klikało mi się gorzej, natomiast G403 leżała ciut gorzej ale za to klikanie było (dla mnie) lepsze :/
Odpowiedz
#7
(01-05-2017, 10:06 PM)kielbiQ napisał(a): ZA12 nie miałem okazji przymierzyć, Rival 100 jakoś tak średnio mi siedział w dłoni. Natomiast G403 oraz EC2-A leżą wręcz idealnie,  tzn EC2-A leży perfekcyjnie, ale klikało mi się gorzej, natomiast G403 leżała ciut gorzej ale za to klikanie było (dla mnie) lepsze :/

I to jest ten problem, 2 idealne cechy z 2 myszek, gdyby tak można było je połączyć w jedną :)
Odpowiedz
#8
W oko wpadła mi jeszcze myszka Corsair M65 PRO. Ktoś cos na temat tej myszki?
Odpowiedz
#9
(01-17-2017, 05:56 PM)kielbiQ napisał(a): W oko wpadła mi jeszcze myszka Corsair M65 PRO. Ktoś cos na temat tej myszki?

Ale bydlę :D Dziwny kształt, ja bym nie brała :D
Odpowiedz
#10
dokładnie mała cegiełka
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.