• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod cs:go
#1
jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): Zowie FK2
jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej): Zowie G-SR
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa
jaki rozmiar by Cię interesował: duża, gram z małą czułością (400DPI, sens 2), ale nie chce podkładek na całe biurko (w sensie żeby klawiatura mieściła się na podkłądce)
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: teoretycznie też mnie interesują
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: raczej wolniejszą
czy podkładka musi być kupiona w Polsce?: raczej tak
maksymalna cena za podkładkę: 150zł
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.): Miałem onegdaj podkładkę HyperX FURY Pro i sporym minusem w niej była grubość + brak obszycia, troche to przeszkadzało w ręce. W mojej obecnej Zowie G-SR też nie ma obszycia ale jest cieńsza przez co totalnie mi to nie przeszkadza. Więc nie chce podkładki grubej bez obszycia i z ostrymi kantami, ale każda inna jest ok.


Moja Zowie G-SR ma już ponad rok i bardzo intensywnie jest eksploatowana. Jest brudna (pomimo mycia :P) i odnoszę wrażenie że to już nie ten ślizg co kiedyś. Zastanawiam się czy nie spróbować jakiegoś nowego modelu, znalazłem takie:  SteelSeries QcK HeavyFnatic Gear Focus XXLRazer Goliathus Control Gaming Large, Logitech G640 no i odświeżona Zowie G-SR. Zastanawiam się czy któraś z nich jest szybsza od g-sr i generalnie jakby ktoś był w stanie podać jakieś różnice między tymi modelami to byłbym wdzięczny. I czy w nowym g-sr zmienili tylko kolor i dodali obszycie czy powierzchnia też została trochę zmieniona?
Odpowiedz
#2
Posiadam odświeżoną wersję G-SRa, miałem również okazję przetestować jej poprzednią, niebieską wersję. Wydaje mi się, że powierzchnia została niezmieniona. Co prawda łatwo ją zabrudzić, aczkolwiek później równie łatwo ją wyczyścić. Wszystkie podane przez Ciebie podkładki będą od niej wolniejsze.

Z podanych przez Ciebie propozycji sądzę, że jedynie G640/G240 jest podkładką wartą uwagi - jednakże zdecydowanie zbyt drogą. Na Twoim miejscu wybrałbym pewnie Tatio 2017 - świetna, wolna podkładka, zapewni Ci bardzo dobrą kontrolę.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#3
Nom, Taito moze być (nowsza wersja), g240 jest spoko, troche szybsza, ale mniejsza.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.