• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka i podkładka do 200zł
#1
Edit:Temat do usunięcia. Kupiłem DM1 Pro i Genesis M12 Maxi
Dobór myszki
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech mx518 (W(70mm), L(130mm), H(36mm) ,106g)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach: niska - (w CSie jest to 400dpi na myszy i 2.5 w grze)
  • czułość w Windows: 6/11 przy 400dpi
  • czułość w sterach myszki: 400dpi
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 40
  • w co grasz (podaj tytuły gier): głównie w CS:GO, trochę w GTA V, BF4, Wiedźmina 2 i 3, Skyrima, Nostale
  • jaką masz obecnie podkładkę: gram na lakierowanym drewnianym blacie biurka, w zasadzie nigdy nie miałem podkładki pod mysz.
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): bardzo często używam bocznych przycisków oraz czasami korzystam z przycisków do zmiany dpi.
  • twój budżet: 150zł na mysz i 50zł na podkładkę. Jeżeli będzie dobry powód to mogę dołożyć ze 20zł i inaczej podzielić fundusze.
  • jaki chwyt stosujesz: Głównie palm grip.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Jestem praworęczny.
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 20cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego? Około 17mm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak.
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak, najlepiej w jednym sklepie razem z podkładką.
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):

Dobór podkładki

  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Nie posiadam podkładki.
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Hybrydową lub materiałową. Odpowiada mi coś w rodzaju Razer Goliathus Conrol na której miałem okazję grać  myszką a4tech bloody v7.
  • jaki rozmiar by Cię interesował: szerokość nie większa niż 50cm, długość dowolna.
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, nie wiem czym jest bardzo dobry ślizg. Jak pisałem wyżej odpowiada mi ślizg Razera Goliathus control oraz ślizg mojego biurka :)
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Jak już wspominałem nie mam na tyle doświadczenia, by odpowiedzieć.
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak, najlepiej razem z myszką.
  • maksymalna cena za podkładkę? Do 50zł ewentualnie więcej, jeżeli będzie to dobra inwestycja.
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu: Nie znam się zbytnio na podkładkach, chciałbym żeby sensor nowej myszki dobrze z nią współgrał, to jest dla mnie priorytetem.
    Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.