• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka 150 zł
#1
jaką obecnie myszkę używasz: A4TECH XGAME X-738K
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1200dpi
czułości w grach (wystarczy wpisać - niska, średnia lub wysoka): 1.2-2.0
czułość w Windows: 6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):-
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót - 360°(w dowolnej grze fps): 27cm
w co grasz (podaj tytuły gier): Głównie FPS'y (CS) i czasami jakaś MOBA 
jaką masz obecnie podkładkę: Pentagram Steelpad For P1511-2 (swoje lata już ma, planuje zakupić nową razem z myszką)
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 boczne
twój budżet: 150 zł
jaki chwyt stosujesz: fingertip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1
jaka jest wielkość Twojej dłoni: 19cm
jaka jest grubość twojego palca wskazującego: około 2cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: ślizgacze są już wyrobione w środku myszki pękły uchwyty komponenty w środku latają luźno przy poruszaniu
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki): Poszukuje myszki z dobrym sensorem oraz z pooling rate 500hz
Odpowiedz
#2
No to masz DM1 Pro po 149 zł teraz na promocji np. w Hard-pc powinno Ci być wygodniej niż na tym klocku co miałeś :P Sensor o niebo lepszy

Są do niej sterowniki na stronie producenta które mogą zmienić na 500Hz ale pamiętaj ze jest to nieodwracalne.
Odpowiedz
#3
(11-27-2016, 08:55 PM)Hya napisał(a): No to masz DM1 Pro po 149 zł teraz na promocji np. w Hard-pc powinno Ci być wygodniej niż na tym klocku co miałeś :P Sensor o niebo lepszy

Są do niej sterowniki na stronie producenta które mogą zmienić na 500Hz ale pamiętaj ze jest to nieodwracalne.

O świetnie miałem ją na uwadze ale z racji że budżet jest ograniczony to odpuściłem bo nie mogłem znaleźć promocji, jeszcze jakieś propozycje czy nie ma sie co zastanawiać?
Odpowiedz
#4
w tej cenie nie masz zbytnio innego wyboru
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.