• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka || CS:GO || 150zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Oscar X748K Avago.
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: Podczas gry w cs:go 800.
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska, czułość w cs:go: 2.0
  • czułość w Windows: 6/11, wyłączona akceleracja sprzętowa.
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak.
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): gram nadgarstkiem :(.
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO.
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): korzystam z bocznych przycisków.
  • twój budżet: 150zł.
  • jaki chwyt stosujesz: FINGERTIP GRIP.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): LPM: wskazujący,  scrool: środkowy, PPM: serdeczny
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo ręczny.
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):  18,5-19cm.
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: na mniejszej myszce spokojnie korzystam z 1+2+2.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Nie odpowiada mi waga(ciężarki wyciągnięte a wagę nadal odczuwam), wydaje mi się że jest zbyt długa.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Wolałbym tak ze względu na gwarancję.
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): brak.
Z góry dziękuje za pomoc w doborze odpowiedniej myszki.
Odpowiedz
#2
moze rivala 100 weź sobie, w sumie nie ma nic innego konkretnego pod fingera w tej cenie
Odpowiedz
#3
Jedno pytanie odnośnie tej myszki. Wszystkie wersje kolorystyczne rival 100 są podobnej jakości wykonania ?. Może muszę wystrzegać się konkretnych modeli.
Dziękuję za szybką odpowiedź Hya.
Odpowiedz
#4
weź czarną bo inne to takie lakierowane
Odpowiedz
#5
Ostatnie pytanie. Podkładka X7500MP będzie odpowiednia do tej myszki. Jeśli chodzi o podkładkę chciałbym wydać max 20zl + kw.
Odpowiedz
#6
tak, bedzie dobra, w cenie raczej nic lepszego nie ma, podobna jest gembird gmb gaming 400x450, kiedys ja mialem i była ok.
Odpowiedz
#7
Jeżeli rozmiar 300 x 250 byłby dla Ciebie odpowiedni to rozważ Natec M11, którą da się jeszcze kupić.
Odpowiedz
#8
w sumie na 2.0 przy 800 dpi, dasz rade.
o M11 zapomniałem, ciut lepiej wykonana i wrażenie minimalnie lepszej kontroli. Porównywalne, dobra alternatywa
Odpowiedz
#9
Znalazłem Natec M12 w atrakcyjnej cenie (niskie koszta wysyłki). Warto czy też nie kombinować i kupić X7300MP lub Natec M11.
Odpowiedz
#10
Podepnę się tutaj, bo gram na podobnych ustawieniach s CS'a.
Jest dziś BF i widze na x-komie takie oferty:
- ASUS ROG GX860 Buzzard za 139 zł
- SteelSeries Rival 100 za 119 zł
Co o tym myślicie ?
Miałem niedawno na wystawce okazję dotknąć tego SS'a, może ktoś wie/kojarzy czy tylko w tamtym modelu tak LPM/PPM "miękko" się wciskały, co jest dla mnie nie fajne...
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.