• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka goni myszkę, nie moge znaleźć idealnej
#1
jaką obecnie myszkę używasz: DM1 PRO-S
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): CSGO : 2.0sens 800dpi
czułość w Windows:6
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): około 25-30cm
w co grasz (podaj tytuły gier): CSGO, gry Moba, troche paladins/overwatch
jaką masz obecnie podkładkę: Roccat taito control
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): obojętne
twój budżet: 300zł
jaki chwyt stosujesz:  nie wiem, nie mogę znaleźć idealnego. Każdą myszkę trzymam inaczej
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.5cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: chce znaleźć idealny
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: kształt
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki): podświetlenie RGB mile widziane.

Mam problem z wyborem myszki. Doszedłem do wniosku, iż potrzebuję myszkę z wysokim przodem, aby zmieściły mi się palce po prawej stronie do chwytu 1+2+2. Chodząc po saturnie i przymierzając myszki co zauważyłem :
- myszka musi być dość długa (powyżej 123cm) z wysokim przodem, prawie zawsze ręka kładzie mi się chwytem palmgrip lub prawie palmgrip (fingerem przechodzącym mocno w palm)
- myszka nie może mieć tzw garba, w teraźniejszej DM1PRO-S mi to strasznie przeszkadza. Podczas przymierzania Rivala 300 również mi to nie odpowiadało
- myszka musi mieć responsywne i lekko chodzące przyciski, omrony mi w ogóle nie pasują, mam problemy z "pestkowaniem" w CSGO
- myszka nie powinna przekraczać 110g wagi
- myszki które przykuły moją uwagę, jeśli chodzi o wygodę : Logitech G402, Roccat Kone Pure XTD, 
- prawdopodobnie chcę myszkę z sensorem laserowym 9500/9800 (bardzo często na optykach bez akceleracji mam problem z odwróceniem się lub najechaniem na przeciwnika więcej niż moje pole widzenia (tzw flick-shot),na a4tech al90 i func ms3 rev2 nie miałem z tym problemów bądź to jest problem ergonomiczny teraźniejszej myszki.. 


- G403 za mało miejsca na palec serdeczny, logitech G Pro nie potrafiłem chwycić wygodnie, G502 za ciężka lecz wygodna, kone pure XTD też się wydawała za ciężka lecz chwyt pasował, roccat Tyon wydawał się wygodny, ale ciężki i za dużo bajerów, razer deathadder chroma za bardzo zjeżdza w dół przy przyciskach głównych, razer mamba wireless 2015 - IDEALNIE PASUJĄCA POD MÓJ GRIP, roccat kone pure optical, za mała oraz podczas grania jakby mi myszka za bardzo w lewo zamiast dół leciała, razer abyssus 2014 fajnie leży jeśli chodzi o kształt, ale za mała, asus strix claw wydawała się dość wygodna

Co polecacie teraz przetestować?
Odpowiedz
#2
to moze MIonix Avior 7000, to jest taki większy abyssus 2014, płaski, więc bez garba, przyciski ma chrupkie akurat. najwyzej oddasz do 14 dni
Odpowiedz
#3
zapomniałem dopisać, jestem graczem głównie grającym nadgarstkiem i przez 5lat korzystałem z a4techa X747 (potem przez rok al90) i bardzo dobrze mi się grało w fpsy, ale moba i korzystanie w windowsie było trochę ciężkie. Coś to zmienia?
Odpowiedz
#4
Dziwne, że DeathAdder nie pasował bo kształt ma podobny w sumie do mamby, al90 i tego x747. Przetestuj w sklepie kształt SS Senseia i jakby było dobrze to weź DM1 Pro S.
Odpowiedz
#5
mam teraz dm1 pro-s, switche mi cholernie nie odpowiadają. Nie potrafię myszki trzymać wygodnie, przed klawiszami 4/5 mi przeszkadzają. Myszką się fajnie operuje fingerem w windowsie, ale nie idzie na niej grać. Ze switchami miałem kiedyś podobnie z Zowie FK1.
Ogarnę tego aviora na dniach i dam znać
Odpowiedz
#6
no sprawdź, bo kształ ma dosyć specyficzny ten Avior
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.