• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka wraz z podkładką ~ 240zł.
#15
Coraz bardziej przekonuje mnie zakup G102, tylko piszesz, że sensor jest niewiele gorszy od 3366, a zauważyłem, że w tym przedziale cenowym, jakaś ilość (jeśli nie się nie mylę) myszek je posiada (tj. 3366), więc czym jest ona lepsza od innych? Jak to będzie wyglądało z ew. oddaniem na gwarancje? Gdzie będę mógł ją "legitnie" (tzn. żeby później, tak jak wspomniałem wyżej oddać ją na gwarancje, itd.) zakupić? Szczerze - może mnie wziąć za zacofanego - ale jedyne, co zamówiłem zza granicy, to kilka produktów z Chin i Wietnamu... Z Allegro.

----------------------------------------------------------

Jeżeli PRO nie jest PRO S'ką, to jednak nie mam, gdzie sprawdzić. W ogóle sprzedają ją gdzieś poza oficjalną stroną Dream Machines? Czy jest jakakolwiek możliwość, że przypasuje mi do claw'a, większa niż "może"?

PS 3366, a nie 3360?

----------------------------------------------------------

Patrzyłem także na wspomnianą temacie myszkę od Zowie - EC1/2-A. I także jestem do nich przekonany, to jednak odrzuciła mnie trochę sprawa klawiszy, na który dużo ludzi się skarży. Wiecie, jak to może wygląda? Dopóki nie napisałeś mi ostatniego posta, nt. G102, a ja nie zagłębiłem się bardziej w jej "temat" - była ona zdecydowaną faworytką.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Myszka wraz z podkładką ~ 240zł. - deex - 11-14-2016, 06:15 PM
RE: Myszka wraz z podkładką ~ 240zł. - deex - 11-27-2016, 10:15 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.