• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka wraz z podkładką ~ 240zł.
#1
Witam. Otóż zastanawiam się nad kupnem nowej myszki. Tak w ogóle to niedawno do Was pisałem, dostając w odpowiedzi Zowie ZA12 i ja oczywiście nie chce tego negować, ale czy warto jeszcze dołożyć? Na początku budżet wynosił 180, więc i tak dosyć dużo moim zdaniem podniosłem cenową poprzeczkę. Ale dobrze, przejdźmy do ogółu.






Jakiś czas temu miałem jeszcze Logitech'a G100S, który wytrzymał półtora roku, jednakże już od około czterech miesięcy, myszka, przy szybszych ruchach zaczęła gubić sensor. Warto dodać, że jeszcze wcześniej lewy przycisk przestawał sobie "klikać" i działał tylko wtedy, kiedy mu się chciało (czasami "rozgrzanie", czyt. naciskanie w myszkę tyle razy, ile popadnie - pomagało). 

Czułość myszki - raczej wolniejsze, niż szybsze. Głównie gram w CS'a, więc dużą część grania spędzam przed FPS'ami, wymagającymi precyzji, ale ostatnimi czasami pogrywam w gry MOBA, gdzie sens'a mam już wyższego (jak coś w CS'ie, pełny obrót to ok. 52cm). Co do DPI to maksymalne, jakiego mam zamiar używać to 500, jednak wolałbym 400. 

Jak pewnie wiecie - wcześniej miałem G100S, więc raczej nietrudno domyślić się, że gram claw'em - i nie, raczej nie mam zamiaru go zmieniać.

Co do podkładki - gram na jakiejś za 10 złotych i nie mam zamiaru do takich wracać - ślizgacze szybko schodzą. Dlatego zależy mi na wielkości - minimalnie te  45x40cm. Oczywiście mam zamiar kupić materiałową. Może to się z sobą nie łączy, ale najlepiej dobra i wytrzymała.

*Nie potrzebuje 5972 przycisków
*Palce 1-2-2
*Wielkość Twojej dłoni (tak, jak na zdjęciu): Około dwudziestu cm.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Myszka wraz z podkładką ~ 240zł. - deex - 11-14-2016, 06:15 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.