• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka i mysz
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Mad Catz R.A.T. 7
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): zależnie od gatunku
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Nie używam sterowników do myszy
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 5-10
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Starcraft 2 , AoE 2 HD, Guild Wars 2
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus, ale szukam też nowej
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie potrzebuję więcej, niż podstawowych
  • twój budżet:~150 zł na mysz 
  • jaki chwyt stosujesz: Finger Grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?  prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2.5 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Sensor się gubi i wysłużyła
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Myślałem nad rivalem 100 lub Roccat Lua
    Dobór podkładki
    • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Mad Catz R.A.T. 7
    • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Razer Goliathus
    • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Nie mam zdania 
    • jaki rozmiar by Cię interesował: Wystarczy pod myszkę
    • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Jeśli są w dobrej cenie tak
    • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Nie mam pojęcia
    • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
    • maksymalna cena za podkładkę? Razem z myszką 240-250 zł
    • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Nie mam
    • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Odpowiedz
#2
Rozważ ASUS Sica, do RTS'ów bardziej się nada, do tego możesz wymienić w niej przełączniki na coś lepszego. Ewentualnie CM Xornet II.

Jeżeli goliathus był dla Ciebie dobry weź to samo.
Odpowiedz
#3
A Sici bez wymiany nie brać? Natomiast Goliathus był dobry ale jedynym mankamentem byly strzępiące sie boki
Odpowiedz
#4
Ten optyk 5000 dpi Sica? A roccat lua + roccat kanga?
Odpowiedz
#5
Kanga niesprawdzona, Lua ma znacznie gorszy sensor. Sica wystarczy.
Odpowiedz
#6
Ok ,bez wymieniania przełączników też się sprawdzi?
Odpowiedz
#7
I mam jeszcze pytanie co do podkładki czy jest jakaś co nie strzępi się tyle co ten Goliathus A CM Storm Alcor lub Ozone Neon 3k lub Logitech g300s?
Odpowiedz
#8
Nie są najlepsze, ale według mnie wystarczą. Roccat Taito Control, ale ona jest średnio szybka.
Gorsze sensory. Ogarniesz kabel w Sice i będzie kozak. Kiedy chcesz mozesz wymienic przełączniki.
PS jak dbasz o podkladke to sie tak nie strzępi. Np. kolega ma QCK 2 lata i nic nie postrzępione. Mozesz zawsze kupić QCK, też jest dobra.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.