• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod Logitech g pro (ślizgacze hotline games)
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) logitech g pro (3366) + hotline games competition 0.6mm
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? zowie g-sr, trochę szybszą
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiał / hybryd
  • jaki rozmiar by Cię interesował:  450x400
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: tak
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: coś szybszego od zowie g-sr ale nie szybsze od ss qck+/heavy
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? nie (mieszkam w uk)
  • maksymalna cena za podkładkę? cena nie gra roli
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) preferuję grubszą
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
    ss qck+ - trochę za szybka i szybko się zużywa (za szybko)ss heavy - grałem na lanie przez cały dzień i miała świetny równy ślizg ale była znacznie za szybka (używałem ją z g303)tesoro aegis x4 - razem ze ślizgaczami od corepad (starte tak aby rogi były okrąglutkie) z myszką ss rival miała miałą naprawdę ŚWIETNY ŚLIZG łatwo było ruszyć myszką jak i ją zatrzymać, dalej ją posiadam i cały czas jest jak nowa (oprócz lekko uszkodzonego materiału na środku przez nożyczki ;/ ), jest trochę za małazowie g-sr - moja obecna, jest po prostu trochę za wolna (za duży opór)teraz zastanawiam się nad GLORIOUS PC GAMING RACE - G-HXL HEAVY EXTRA LARGE jest w świetnej cenie na overclockers, zowie gtf-x, artisan hayate otsu
Odpowiedz
#2
Qck tylko jak jest nowy to się wydaje dosyć szybki, później to spada, zresztą jak każda podkładka. Ten Glorious to oem któregoś chińczyka, jednak nie mieliśmy jej to nie wiem którego. Myślę, że możesz spróbować nowego Taito 2017 XXL jak chcesz takie wielkie.
Odpowiedz
#3
(11-07-2016, 09:14 AM)t4co napisał(a): Qck tylko jak jest nowy to się wydaje dosyć szybki, później to spada, zresztą jak każda podkładka. Ten Glorious to oem któregoś chińczyka, jednak nie mieliśmy jej to nie wiem którego. Myślę, że możesz spróbować nowego Taito 2017 XXL jak chcesz takie wielkie.

Ta glorious to jest 450x400, to nie jest wersja xxl, nie chcę takich wielkich ;) chce cos co odpowiada wymiarom g-sr, qck+. A co z logitech g640 ?
Odpowiedz
#4
to taito 2017 w wersji XL jest coś ala G-SR wielkościowo
Odpowiedz
#5
(11-08-2016, 09:50 PM)Hya napisał(a): to taito 2017 w wersji XL jest coś ala G-SR wielkościowo

Już mam tę glorious pc gaming race (wersja heavy - 5mm), od razu może rzucę parę spostrzeżeń o niej.

1. Podkładka po rozłożeniu była wygięta, po paru dniach i kilku odgięciach w przeciwną stronę podkładka jest już prosta.
2. Boki nie są równo uszyte (wada jakościowa).
3. Wszelki brud, pyłki, kurze, włosy, okruszki bardzo łatwe do wyczyszczenia, do tego włosy nie zahaczają się tak w materiale jak w zowie g-sr (ale moja g-sr już starta na maxa, więc to pewnie dlatego :) )
4. Ślizg jest płynny i gładki, ciutkę większa szybkość niż w tesoro aegis.
5. Logo w prawym rogu top jest jakaś naklejka / guma.
6. start myszki taki sam jak w g-sr ale stop już słaby (ruchy myszki nie są tak ostre jak w nowej g-sr).
7. Podkładka trzyma się idealnie blatu biurka, nie drgnie ani trochę.
8. Kontrola jest gorsza niż w świeżej qck +/heavy.

Nast. tydzień testuję g640. Jak i ta podkładka mi nie przypasi wtedy obczaję taito 2017 ;)
Odpowiedz
#6
ta glorius to ma materiał jak Aegis (taki śliskawy?) czy bardziej jak G-SR?
Odpowiedz
#7
(11-15-2016, 01:03 PM)Hya napisał(a): ta glorius to ma materiał jak Aegis (taki śliskawy?) czy bardziej jak G-SR?

Materiał jak zowie ale inne szycie. Zowie ma szycie "kwadratowe", a glorious "heksagonalne". Feeling jest podobny do g-sr.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.