• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka !
#1
    Siema, potrzebuje pomocy !
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): Zowie FK1
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Razer Goliathus Speed Large, obojętnie jaka coś bardzo dobrego wytrzymałego
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa
  • jaki rozmiar by Cię interesował: taka coś jak Razera co mam
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Zależy jaka cena !
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: raczej średnio szybką ale żeby była też dobra kontrola
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • maksymalna cena za podkładkę? 150zł za wytrzymałą i bardzo dobrą :D 
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Obojętne ;] 
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu: 
Odpowiedz
#2
SteelSeries QCK + ale trzeba o nią dbać
logitech G640
Odpowiedz
#3
@up
Qck nie jest średnio szybka... G640 może być. Możesz też spróbować Natec M12 Max jeżeli lubiłeś powierzchnię w goliathusie.
Odpowiedz
#4
Myślę o qck+ cs go camo edition, bo do tego nateca i logitecha nie jestem jakoś przekonany :/
Odpowiedz
#5
kup najzwyklejszego w wersji large i o niego dbaj, będziesz zadowolony
Odpowiedz
#6
No ale ta zwykła czarna ma mniejszy poślizg, bo rozkminiałem u kolegi bo ma czarnego i fnatic edition i ta fnatic edition jest dużo szybsza jak dla mnie przynajmniej.
Odpowiedz
#7
emm, może ma po prostu bardziej zuzytą?
Odpowiedz
#8
No tak, ale tu chodzi o to, że i tak była wolniejsza od nowości, tak odczuwałem i to duża różnica nawet
Odpowiedz
#9
być może farba dodaje troszkę poślizgu.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.