• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna łatwo dostępna
#1
Dobór klawiatury
  • twój budżet: up to 800zł, najlepiej do 600zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? Mechaniczna 
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: MX Brown/Razer Green (klika mi się je tak samo dobrze, bez hejtu na razera here pls)
    1. czy masz masywne dłonie czy nie?
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze?
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry?
  • czy chcesz podświetlenie? Tak, RGB
  • czy chcesz makra? Nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Sam nie wiem, Razer BW 2013 siedzi mi idealnie, ale taki Tesoro Durandal Ultimate czy z podpórką czy bez jakoś mi nie leży
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Może
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Ważne, aby była dostępna w jakichś Media Marktach czy innych RTV Euro AGD, czy Media Expertach
Odpowiedz
#2
Zobacz na CM MasterKeys Pro S na MX Brown RGB, które masz np. w komputronikach. Skoro lubisz klik Razer Green, to jest to praktycznie to samo co Kailh Blue, a tutaj masz do wyboru chociażby recenzowaną K900M http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...man-k900m/ tyle, że tylko w prolinie jest dostępna póki co. Ewentualnie na Kailh Blue masz też Tesoro Lobere Spectrum, o bardzo wygodnym profilu.

Pod nadgarstki zawsze możesz podstawić podkładki od myszki, które lepiej się sprawdzają od dedykowanej podpórki.
Odpowiedz
#3
Chyba na tego MasterKeysa się zdecyduję. A jak jest z głośnością RGB MX Brown w tym Masterkeysie w porównaniu z MX Black (Tesoro Durandal Ultimate) i MX Blue (Razer Blackwidow 2013)?
Odpowiedz
#4
Browny mogą być ciut głośniejsze (nieznacznie) natomiast Blue to są o wiele, o wiele bardziej głośne
Odpowiedz
#5
j.w będzie trochę głośniej niż na black, ale dużo ciszej jak na blue :P
Odpowiedz
#6
Browny wcale nie są takie głośne, jak masz słuchawki i włączoną muzykę to nie będziesz ich słyszał.
Odpowiedz
#7
generalnie jak nie ,,walisz w przyciski" to mechanik jest bardzo cichy, ale pisanie dotykowe jest trudne
Odpowiedz
#8
Dobra, dzięki guys, jak zdecyduję się na Lola jako główną grę to kupię tego MasterKeysa, a jak nie... to nie XD Dzięki again.
Odpowiedz
#9
Cześć. Kojarzycie dosyć nową gierkę "Battlerite"? Jakie switche wg. was byłyby do niej najlepsze?
Odpowiedz
#10
redy, ew kailh brown
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.