• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Kova 2016
#11
Bylem w sklepie kiedyś i macałem Kovę. Mam Roccat Savu, ale szczerze powiedziawszy Kova nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia.
Taki dziwny kształt (ale tobie pasuje to ok), multum przycisków, te główne chodzą tak ,,niewyraźnie" no i imo Savu jest lepiej wykonana.
Przymierz inne myszki i powiedz jakie ci pasują.
Coś mowiłeś i np. podobną do Taipana choć w pewnym calu jest Avior firmy Mionix - świetna myszka.
Ale droga :d
PS. ostatnio była przecena na 169 zł, ale pewnie juz nie ma :p
Odpowiedz
#12
Tak, Taipan bardzo mi pasował, może nawet był najwygodniejszy z myszy, które udało mi się zobaczyć. Mionix Avior wydaje się jednak trochę inny, przynajmniej patrząc na te dwa zdjęcia: Avior i Taipan. Wydaje się, że tył w myszce Razera jest trochę bardziej "ścięty", mniej zaokrąglony niż w przypadku Mionixa.
Odpowiedz
#13
są dość podobne, a Mionix jest o wiele lepsza od Kovy
Odpowiedz
#14
No nie wiem, w tej cenie i przy zakupie w ciemno, to chyba już prędzej porwałbym się na Zowie FK2 niż Mionixa.
Odpowiedz
#15
A mierzyłeś SS Senseia w sklepie?
Odpowiedz
#16
Tak, mierzyłem Senseia RAW, pasował mi, no ale sensor laserowy :/
Odpowiedz
#17
No to weź DM1 Pro S, identyczny kształt jak sensei, ale sensor PMW3360 (zobacz w naszej recenzji)
Odpowiedz
#18
Rzeczywiście wyglądają wręcz identycznie. Przejdę się jeszcze raz dla pewności i sprawdzę czy ten Sensei mi odpowiada i jeżeli tak, to zamówię DM1 Pro S.
Odpowiedz
#19
Zakupiłem DM1 Pro S, mam jednak wątpliwości czy nie trafiła mi się jakaś lewa sztuka. Mysz oczywiście działa, ale mam wrażenie, że lewy klik jest dużo "twardszy, ciężej go kliknąć i dużo głośniejszy niż prawy, który chodzi bardzo fajnie i miękko. Czy to normalne, że lewy i prawy przycisk chodzą inaczej, czy to jakaś wada wrodzona i powinienem, myszkę zwrócić?
Odpowiedz
#20
Generalnie nie powinien, niby minimalna różnica jest, ale jeśli jest ona ddrastyczna jak mówisz to zwróć.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.