• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Kova 2016
#21
No cóż, w tym wypadku różnicy minimalną bym nie określił. Podczas grania czuję jak lewy przycisk myszy stawia ewidentny opór, podczas gdy prawy działa bez najmniejszego problemu.
Odpowiedz
#22
Jeżeli klik obu przycisków jest całkowicie różny to wymień. Powinny być zbliżone w kliku, w 90% różnica będzie, ale jest ona raczej minimalna.
Odpowiedz
#23
Hmm, support twierdzi, że wszystko jest z myszą w porządku. Nie wiem, czy ja po prostu jestem zbyt "pedantyczny", a z myszą jest wszystko ok. Czy może moja poprzednia mysz miała znacznie miększy klik i to tylko kwestia przyzwyczajenia? Ale dałbym sobie wręcz rękę uciąć, że prawy i lewy przycisk myszy pracuje zupełnie inaczej. Może ktoś bardziej doświadczony zechce spojrzeć na to wideo (polecam podkręcić trochę dźwięk, gdyż jakość jest marna) i stwierdzić czy jego zdaniem ta różnica w klikach jest normalna.

http://sendvid.com/xj3akntr
Odpowiedz
#24
eee ale tak w ogóle to ty przyciski naciskasz podczas grania na ich środku tak? czy tak jak na filmiku oO ? Pograj trochę ze słuchawkami na uszach i zobacz czy widzisz różnicę bo czasem to jest najlepsza metoda aby wyzbyć się czucia w palcach kliku z poprzedniego gryzonia.
No z tego filmiku to nic nie widać, żeby było coś nie halo, może minimalnie tam inny odgłos jest ale to jest właśnie standardowa tolerancja omronów
Odpowiedz
#25
Nie, to tylko na potrzeby wideo, tak to używam normalnie palm gripa. A w którym miejscu klikam, to nie wiem, używam całego palca. No właśnie o to chodzi, że już pograłem :) Od początku, kiedy wyjąłem mysz z pudełka wydawało mi się, że lewy przycisk jest lekko przygłośny, ale uznałem, że nie ma to znaczenia, bo przecież i tak gram w słuchawkach. No ale po założeniu słuchawek i odpaleniu gry pojawiło się właśnie to uczucie, że lewy przycisk jednak nie wchodzi "tak samo gładko" jak prawy i muszę używać większej siły by go wcisnąć. Być może jest tak jak mówisz, może to tylko standardowa różnica, może kwestia przyzwyczajenia do Logitecha G700 (nie był on kupiony z myślą o fpsach), który miał klik bardzo miękki i płaski. Być może potrzeba trochę czasu, żebym się przestawił, może to kwestia wyrobienia przycisku, nie wiem i dlatego pytam.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.