• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Corsair k70, steelseries apex m500 czy...?
#21
Dam znać zapewne na środę/czwartek, bo domówiłem monitor więc realizacja może potrwać 2-3 dni. Ale na pewno opiszę tutaj pierwsze wrażenia i odczucia;)
Odpowiedz
#22
Cześć,
X-kom musi złożyć specjalne zamówienie na klawiaturę i cała procedura potrwa do czwartku. Napisałem im, że zależy mi na układzie klawiszy tak jak na zdjęciach - http://www.x-kom.pl/p/321264-klawiatura-...d-led.html czyli amerykański (tj. długi lewy shift). W odpowiedzi dostałem "......Klawiatura to model przeznaczony na dystrybucję europejską prosto od producenta." Co to może oznaczać? Że dostane EN, z krótkim shiftem i dużym enterem? :D Takie coś nie wchodzi u mnie w grę.. Kasa przelana, zaksięgowana i nie wiem co zrobić? Dopytać? Czy zostawić jak jest i jeśli dostanę EN to zwrócić?
Ale przecież powinni sprzedawać takie jak na zdjęciach w linku.
Odpowiedz
#23
Dopytaj, a jak dojdzie z małym shiftem to domagaj się rekompensaty :D
Odpowiedz
#24
Wysłałem im maila i zadzwoniłem. Konsultantka powiedziała, że nie powinienem się martwić, bo starają się mieć zawsze produkty te, co widoczne na stronie na zdjęciach, tym bardziej jeśli jest zgodny numer produkcyjny. Ale w razie czego napisze adnotacje przy zamówieniu. To przyznam szczerze, że będę bardzo niemile zaskoczony jeśli jednak klops i EN ;) jestem pozytywnie nastawiony.

P.S daje reputki Wam za pomoc :D
Odpowiedz
#25
Wszystko doszło tak jak miało być. Klawiatura po otwarciu pudełka.....rewelka. Już po samym opakowaniu wiedziałem, że to będzie coś porządnego. Po otworzeniu widoczna jest jakość, wykonanie. Dość ciężka ale i stabilna. Skoki klawiatury trochę wysokie, ale przesiadłem się z membrany więc to pewnie stąd to wrażenie i niekiedy popełniam błędy w pisaniu, ale da się przyzwyczaić :D wygoda w pisaniu/graniu jest nie do opisania. Trzeba samemu się przekonać. Sama przyjemność pisania :D do gier to samo, wszystko super współgra ze sobą. Naprawdę nie żałuję ani złotówki wydanej klawe, bo wiem że będzie mi służyła bardzo długo. Co prawda uszczupliło to mój budżet - 500 zł, ale przynajmniej mam spokój. Polecam klawiaturę corsair k70 lux na mx red do gier idealna, ale też do pisania całkiem spoko, a nie jak niektórzy pisali, że redy do pisania się nie nadają ;) a komfort gry jest odczuwalny i to bardzo. Serio, jak dla mnie - strzał w 10!

Jak ktoś będzie chciał, to wrzucę fotki
Odpowiedz
#26
Po przesiadce z membrany też mowilem ze red do pisania jest spoko. Ale jak sprobowalem innych mechanikow to wolę nne przelaczniki ;D
Odpowiedz
#27
Dawaj fotki :D
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#28
A mozliwe, ale nie sadze zebym zmienial klawe predko wiec redy mi wystarcza :D
fotki z teraz, slonce swieci wiec i na jakosci sie odbije. Efekty podswietlenia w panelu - mega. Ale jakos sie tym nie bawie, wystarczy mi 30% stalego podswietlenia.

[Obrazek: 9564cb87d6f70f09med.jpg]
[URL=http://images78.fotosik.pl/874/f256fc504d4bd0b6.jpg][Obrazek: f256fc504d4bd0b6med.jpg][/URL
Odpowiedz
#29
Elegancko :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#30
Jak Bóg pozwoli to za jakieś 2 tyg może napiszę recenzję RX85, fotki included :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.