• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Corsair k70, steelseries apex m500 czy...?
#11
Aktualnie mam membranową klawe w dodatku 8 letnia logitecha :D dokładnie nazwy nie pamiętam. To będzie pierwszy mechanik dlatego chciałbym mieć jak najlepsze wrażenie i użytkowanie, bo nie zmieniam często sprzętu jak rękawiczki;) coraz bardziej podoba mi się ten corsair K70 lux hmmmm.... steelseries poza fajnym wyglądem jakoś nie robi na mnie wrażenia. Jak uważacie? Która lepsza? Ozone chyba ją eliminuję, bo ma wbudowaną podpórkę. Chyba, że naprawdę jest jakaś lepsza od corsaira/steelseries.
Odpowiedz
#12
Z tego co czytalem ten apex jest po prostu solidną, dobrą klawiaturą. Imo w cenie 500zl k70 deklasuje apexa.
Odpowiedz
#13
To weź K70, każdy mechanik lepszy od membrany.
A jak pierwszy raz to może być ,,dziwnie", ale jak się przyzywczaisz to będzie spoko ;d
Odpowiedz
#14
Super. Tak więc zamawiam K70 LUX na redach. Dzięki ;)

A tak w ogóle - jak z tym qpadem mk70, 85? Dobra, ale nie taka jak nawet steelseries? Nie mówiąc o K70?
Odpowiedz
#15
Szczerze mówiąc to nie wiem, ale QPADY to dobre klawiatury, najważniejsza rzecz to przełączniki, wykonanie w MK-50 ssie (tylko keycapsy) a wyższe modele są b. dobre podobnie jak K70.
Tylko jak wiadomo Corsair ma lepszy marketing ;D Ale miszczem marketingu jest razer ;D
Odpowiedz
#16
razer przereklamowany jak steelseries? Choc nie mowie wszystko - bo myszka jak rival/sensei jest naprawde dobra. Ale wg mnie taka Zowie ich rozwala na lopatki, a jakos nie ma takiego "fejmu" jak steelseries.
To np mk70/85 vs K70. Ktora lepsza? :>
Odpowiedz
#17
SS nie jest przereklamowane, ale nie jest jakieś super - mega. Zwyczajnie ma lepsze i gorsze produkty - jak kazda marka.
Powiem Ci tak bo ty widze na siłe szukasz silniejszego
Każda jest dobra, róznice są małe, zwłaszcza dla użytkownika membranówek
Odpowiedz
#18
Akurat to już zależy jaki kształt preferujesz, a'la DA, bierz Zowie, duża dłoń, palm - Rival :) To od kogo jet mysz tutaj nie ma znaczenia, bo są one dobrze wykonane.
"Ale wg mnie taka Zowie ich rozwala na lopatki, a jakos nie ma takiego "fejmu" jak steelseries." - I sam widzisz, ale ludzie i tak częściej wybierają SS, co oznacza, że reklamę ma dobrą :)
Ogólnie, tutaj nie chodzi o same myszki, bo one od SS są nawet dobre. Ale popatrz na takie słuchawki, są po prostu słabe, a mimo to wiele ludzi się w to pcha.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#19
OK. Klawa zamówiona, dzięki wszystkim za pomoc :)
Odpowiedz
#20
napisz jak sie sprawuje :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.