• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa podkładka pod zowie ec1-a
#1
  • Cytat:
  • jaką obecnie używasz myszkę : Zowie Ec1-a
  • jaką masz  podkładkę : a4tech X7 gaming 
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): obojętnie
  • jaki rozmiar by Cię interesował: taka jak mój duży a4 tech
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: do cs go to nie wiem co lepsze?
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę? tutaj nie wiem ile trzeba dać. 
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) brak
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:

Myszka ma miesiąc a podkładka jakieś 4 miesiące obie rzeczy są w bdb stanie
Mam obecnie a4 tech x7 gaming ta największa, myszka to zowie ec1-a i mam problem gdyż ten ruch nie jest jednolity chodzi o to że czasem mam problem z ruszeniem myszki przez co w cs gwałtowne ruchy robię albo czasem nie udaje mi się najechać na przeciwnika bo coś mi blokuje, szybkość podkładki jest raczej okej tylko ten problem ze ślizgiem.  Co do szybkości to nie wiem jaką powinno się brać pod cs go czy potrzebny jest szybka czy wolna.
Aha i nie wiem czy dobrze mi się wydaje ale ten a4 tech jest jakby za miękki do mojej mychy hmm?
proszę o pomoc
Odpowiedz
#2
Spróbuj Natec M12, powinno być lepiej.
Odpowiedz
#3
dziękuje za propozycje bo podkładka tania :D ale mam pytanie
czy ta podkładka pozwoli mi robić precyzyjne małe ruchy? i czy zmniejszy chociaż o pół mm LOD?
Odpowiedz
#4
Była tutaj testowana :)

ZOWIE ZA11
(PMW3310)
- pełna 4.3m/s
(1CD) <---- LOD
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
Okej mam testuje od dwóch kupiona za 25 zł i mi nie pasuje to ze ona taka szybka i ciężko mi zatrzymać w miejscu myche co się przekłada na skilla w grze :(
+ myszka podczas ruszania nie zadaje żadnego oporu
+ można fajnie śledzić główy przeciwników
- ciężko zatrzymać celownik w miejscu gdzie się chce
Jakaś inna propozycja? a4 tech był zdecydowanie wolniejszy i nie dało się śledzić tak celownikiem i też mycha stawiała opór podczas ruszania.
Sorka że wybrzydam :P
Odpowiedz
#6
no to coś za coś ;D to moze weź po prostu qcka w wersji + (ta cienka)
Odpowiedz
#7
Czyli na rynku nie znadję podkładki która nie stawia oporu podczas ruszania no i trochę wolniejszej :(
Ogólnie myślałem nad tą http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...o-control/
Odpowiedz
#8
A co powiecie o podkładce Zowie by Benq G-SR ?
Odpowiedz
#9
Wolna, bardzo dobra, jak masz hajs to bierz. Licz się z tym, że ona ma średni okres użytkowania (szybko sie zuzywa)
Odpowiedz
#10
Nie będzie się lepiła myszka jak w moim a4 techu?
I średnio okres użytkowania to jaki czas? :P
Jestem w stanie wszystko przeboleć siedziałbym dalej na tym a4techu gdyby nie to uczucie przylepiania się myszki do podkładki przez co minimalnych ruchów nie mogłem robić heh.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.