• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik - brown'y?
#1
    • twój budżet: generalnie brak, ale chcę możliwie najtaniej
    • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? mechanik
      • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – Brown
    • czy chcesz podświetlenie? tak
    • czy chcesz makra? nie
    • czy chcesz dodatkowe klawisze? nie, mogą być ewentualnie, nie jako wymóg
    • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? nie, nie chcę, może być tylko w wypadku, gdy jest odpinana
    • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? nie, MUSI być pełnowymiarowa
    • twoje uwagi (wygląd, firma): Generalnie czas spędzany przy niej to będzie pseudo programowanie i granie w stosunku 1:1. Mój typ padł na Brown'y bo chyba będzie najbardziej uniwersalny w moim przypadku, ale tak mi się tylko wydaje.
Odpowiedz
#2
Excalibur V2, kolega jest więcej niż zadowolony. Jedna z lepszych opcji
Odpowiedz
#3
O.o podoba mi się, a co myślicie o nowej od Roccata? Cena bardzo zbliżona, ale jest bodajże na jakiś nowych przełącznikach tak?
Odpowiedz
#4
Czy się nie ... i po prostu wziąć CM Storm QuickFire Ultimate?
Odpowiedz
#5
CMStorm robi dobre klawiatury. Ja bym brał Excalibura bo wolę Kailh, poczytaj sobie o różnicach na test gear i wybierz :d Która to nie będzie będzie dobra "D
Odpowiedz
#6
Brałbym quickfire ultimate ze względu na switche Chery a nie kalih właśnie lezą mi lepiej chery ;D

Lub jak nie szkoda ci dołożyć jeszcze 50zl to brałbym cm storm triggerz z podkładka podświetleniem białym i także mx brown
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.