• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz i podkładka pod fpsy, głównie CS:GO i Quake
#11
Ok, a podkładka ? Zastanawiałem się też nad dm1 pro, ale nie wiem czy kształt byłby odpowiedni.
Kształt deathaddera jest dobry, ale wolałbym może coś mniejszego.
Odpowiedz
#12
To moze dm1 pro albo zowie ec2-a (mniejsza ec1)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#13
Odpowie ktoś z redakcji ?
Odpowiedz
#14
DM1 może być troszkę za duża. EC2-a byłaby jak najbardziej dobra.
Amok dobrze mówi.
Odpowiedz
#15
Polać mu :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#16
DM1 wcale nie jest duża, ona sprawia wrażenie szerokiej jedynie, imo to spokojnie się do niej przyzwyczaisz, tyle, ze pamietaj, ze nie każdy lubi symetryczne ;) podkładkę to tani M12 na początek jest dobrze przetestować ;)

no ale jak chcesz mniejszego Deathaddera to właśnie jak koledzy wyżej piszą ec2-a wtedy. Dm1 to po prostu kompletnie inny kształt. Takze jak masz zakusy na zmianę kształtu to czemu nie :)
Odpowiedz
#17
Jeżeli postanowisz pójść w symetryczne, to raczej poczekałbym na nową DM1 pro S na lepszym sensorze, alternatywnie, prawie identyczna: nixeus revel, już dostępna w głosowaniu na massdropie za 40$, jak na mysz z sensorem pmw3360 to cena jest bardzo niska.
Odpowiedz
#18
Ok, a ta zowie ec2 powinna być dobra pod palma na moją dłoń ?
Odpowiedz
#19
Chciałeś mniejsza. Spróbuj jak bedzie za mała to zwróć i kup ec1
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#20
Dobra, zdecydowałem się na ec2-a. Rozumiem, że M12 zapewni najlepszy ślizg z podkładek XXL ? (w sumie dużego wyboru też raczej nie widzę) Polecilibyście też jakąś podkładkę tylko i wyłącznie pod myszkę - też jakąś dużą ? Nie zależy mi jakoś na XXL jeśli ma mieć średni ślizg.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.