• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
New Podkładka <3
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): SteelSeries Rival ( ta wersja normalna nie 100 itp. ),
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? A4 Tech X7 500MP, trudno mi jest odpowiedzieć, po prostu żeby dobrze się spisywała w Cs'ie, gdyż właśnie do tej giery kupuje nową,
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Materiałową,
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Na pewno nie mniejszy, od tej co mam teraz czyli 400x437, może być i nawet większa,
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Raczej nie, chcę żeby ta podkładka wytrzymała przynajmniej rok,
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Ja gram na dpi 1600 i sensie 0.72, gdyż zobaczyłem że na tym dpi w Cs'ie jest płynniejszy ruch myszą, niż w przypadku 400dpi, więc raczej coś wolniejszego, żeby dawała mi dobrą kontrolę,
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?: Yes,
  • maksymalna cena za podkładkę? Do 100zł,
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.): Chciałbym, żeby ta nowa podkładka się nie brudziła ( albo chociaż zbytnio ), gdyż moja obecna podkładka, brudzi się od piernika. Fajnie by było, jakby była miła w dotyku i się jakoś nie pruła :P
Odpowiedz
#2
Roccat Taito. Dość wolna, świetnie wykonana.
Odpowiedz
#3
A co myślisz o podkładce od Razer'a Golathius Speed Large ?
Odpowiedz
#4
Jak o nas chodzi to nie przepadamy za goliathusem. Ja bym Ci polecił Taito Control, żeby nie zmieniać całkowicie szybkości ślizgu względem a4techa, ale żeby jednak była poprawa w kontroli.
Odpowiedz
#5
Dosyć fajna podkładka :D A czy z tych modeli podkładek, będzie któraś lepsza dla mnie od tej co podałeś ?
- Cougar Speed L
- Cougar Control L
- SteelSeries Qck / + bądź heavy
- Zowie G-SR
Odpowiedz
#6
Nie wiemy co oferują Cougarowe, a Qck i SR są znacznie wolniejsze i do tego do najtrwalszych nie należą. Moim zdaniem lepiej przypasuje Ci Taito Control.
Odpowiedz
#7
Tez bym postawił na taito
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
A czy Taito nie będzie za mały ? Jest on o 117 mm krótszy w szerokości w porównaniu do mojego obecnego A4 Techa.
Odpowiedz
#9
to już sam musisz wiedzieć ile wykorzystujesz powierzchni :D
Odpowiedz
#10
Wielkie dzięki chłopaki za wszystko. Jednakże mam do was jeszcze jedną prośbę, jako że praktycznie nie znam się na sprzęcie, chcę się was zapytać czy moje ślizgacze są już do wymiany ? Bo niektórzy narzekają w tym modelu, że ślizgacze są takie ,,ło". Trudno mi jest teraz określić czy są już do wymiany, gdyż podkładka mi się już zetarła i muszę jak najszybciej zamówić tego Taito :)

http://imgur.com/a/JIjvF
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.