• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna
#1
  • twój budżet: 480 zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? mechaniczna
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: Cherry MX Brown
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? nie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? tak
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? nie
  • czy chcesz podświetlenie? tak
  • czy chcesz makra? nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? nie
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? tak
  • twoje uwagi (wygląd, firma):
Myślę nad CM Storm QuickFire Ultimate/Rapid-I, ale jestem bardziej skłonny by zakupić Rapid-I. Co wy o tym sądzicie?
Odpowiedz
#2
http://www.morele.net/klawiatura-cmstorm...m1-555015/
Chociaz jesli duzo piszez na tej klawiaturze to bym sie zastanowił na twoim miejscu nad blue switchami jeszcze :P
Odpowiedz
#3
Może nie aż tak dużo, ale jednak trochę piszę. W sumie to tak bardziej 50% na gry i 50% do pisania. A mógłbyś jeszcze napisać, dlaczego akurat TK a nie np. Ultimate czy Rapid-I?
Odpowiedz
#4
Ultimate to jest pełna klawiatura.
Rapid I jest typowo tenkeyless
A tk jest moim zdaniem fajnym komfortowym połaćzeniem i ma zawarte w sobie numlock razem ze strzałkami i klawiszami numerycznymi, wiec jak ktos nie chce pelnej klawiatury to to jest moim zdaniem najlepsza opcja po prostu.
Co do przełączników to jest moim zdaniem jest twoja decyzja, bo moim zdaniem to jest kwestia dość subiektywna :P
Odpowiedz
#5
Dzięki za opinię, zastanowię się jeszcze nad tą klawiaturą. Poczekam jeszcze na inne opinie. Może ktoś również się wypowie.
Odpowiedz
#6
Kolega z góry już napisał, dlaczego warto sięgnąć po Quickfire TK, ja to mogę tylko podtrzymać. Ale w kwestii przełączników napiszę tak: jeśli będziesz dużo na niej pisać, to zdecyduj się na blue. Przy graniu ta różnica i tak nie jest tak gigantyczna, ale przy normalnej pracy zdecydowanie lepiej zaopatrzyć się dla własnej wygody w blue.
Odpowiedz
#7
Dzięki za opinię. Z przełącznikami jestem zdecydowany na Browny. Chyba jednak wybiorę klawiaturę pełnowymiarową, ale nadal nad tym się jeszcze zastanawiam. Jak miałbym wybrać tą pełnowymiarową to zostaje mi QF Ultimate, Corsair Strafe i Razer BlackWidow Ultimate 2016, ale jakoś mnie do tego BlackWidowa nie ciągnie. Co myślicie o tym Corsairze i BlackWidowie, czy warto dopłacić czy lepiej wybrać Ultimate?
Odpowiedz
#8
Po 1 blackwidow nie ma nawet podobnych przelacznikow do brownow.
Po 2 obie te klawiatury poza budzet duzo sa, wiec sie zdecyduj
Po 3 do zwyklego strafa nie ma sensu poim zdaniem doplacac, chyba ze sie zdecydujesz na k70 albo strafe z lanserskim podświetleniem :D
Odpowiedz
#9
Właśnie wiem, że te przełączniki w BlackWidowie są inne, ale wolałem poczekać na opinie. Chyba zdecyduję się na QF Ultimate/TK, ale raczej wezmę Ultimate. Dzięki jeszcze raz za pomoc. Jak ktoś jeszcze ma coś do dodania to proszę pisać.
Odpowiedz
#10
W tej cenie CM Ultimate jest jak najbardziej jednym z najlepszych wyborów.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.