• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór klawiatury
#1
Proszę o dobranie klawiatury pod poniższe informacje:

1. Za klawiaturę do gier mogę zapłacić DO 120 zł. (Wolę by była ona za około 80, 90 lub tańsza)
2. Ta klawiatura musi być mechaniczna (czytałem, że są one najtrwalsze i dobrze się na nich gra)
2.1. Gram dużo w Minecraft'a, Garry's Mod'a. (Garry's Mod jest podobny do CS'a)
2.2. Moje dłonie nie są zbyt masywne (chciałbym by klawisze aktywowały się pod małym naciskiem)
2.3. Mimo wszystko piszę dużo (ale nie w np. Wordzie, tylko programowanie itd...)
2.4. To ma być klawiatura do grania i też do pisania (złoty środek) ponieważ nie chcę by było mi ciężko programować
3. Podświetlenie było by fajne ale nie jest one nie zbędne (jakieś małe niebieskie podświetlenie, bo w nocy też dużo używam komputera)
4. Makra nie są dla ważne.
5. Dodatkowe klawisze czyli F1 - F12, numpad, delete Page Down, Up (Chcę pełną klawiaturę)
6. Nie pogardzę podpórką, jest ona dość ważna :)
7. Nie! Muszą być wszystkie klawisze (pełna klawiatura) napewno nie tenkeyless

8. Moje uwagi: Chcę by była ona na USB (Ma być kompatybilna z USB 3.0) nie chcę by było jakiś rażących kolorów np. wściekła zieleń! Zwykła czarna klawiatura z np. niebieskim podświetleniem (lubię niebieski i na tym mi zależy)

Z góry dzięki, jestem nowy na forum więc proszę nie banujcie za drobny błąd :P

Pozdrawiam wszystkich czytających Enter!
Odpowiedz
#2
Nie ma klawiatur mechanicznych za 120 zł, najtaniej w okolicach 250-300 zł. Ewentualnie chińskie twory po ok. 220 zł z aliexpress.

Pytanie w takim razie czy jesteś w stanie dopłacić?

Nikt tu nie patrzy na błędy do póki da się zrozumieć treść :D, to nie forum polonistyczne ;)
Odpowiedz
#3
Maksymalnie mogę dać 300 zł! Ale ni grosza więcej ;P
Odpowiedz
#4
NIestety nie ma klawiatur mechanicznych za ta cene. Ja bym widzial jak juz Qpada mk-50 na cherry mx, bo te przelaczniki sa wlasnie takim zlotym srodkiem oraz masz podborke ;p
Odpowiedz
#5
Jeżeli również programujesz to MX Red bym nie wybrał, zdecydowanie MX Brown, tyle, że z MX brown najtaniej kupisz Durandal G1N za 350 zł.
Odpowiedz
#6
Przecież ten qpad jest też na brownach :P

http://www.morele.net/klawiatura-qpad-mk...br-706627/

Ja bym widział dla Ciebie też przełączniki blue, bo sie na nich bajecznie pisze, ale ich wadą moze byc glosny dziwek. Ludzie mowia ze kiepsko sie gra na takich choc dla mnie spoko jest :P
Niestety klawiatura z takimi przelacznikami to najtaniej by było około 350zł za Cm torm Quickfire XT :P
Odpowiedz
#7
@up
Nie mają ich na stanie i nic się nie zapowiada, aby je mieli.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.