• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dla leworęcznego 400 zł
#1
  • twój budżet: 400 zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? Mechaniczna
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników Cherry MX Brown
    1.  
  • czy chcesz podświetlenie? Tak
  • czy chcesz makra? Nie 
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie koniecznie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Może być
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Tak
  • twoje uwagi: jak w temacie jestem leworęczny i korzystam z klawiatury prawą ręką. Pewnie trudno o mechaniaka dla lewego, ale może coś się znajdzie. 
Odpowiedz
#2
Hmm szczerze to nie wiem czy jest duża różnica jeśli uzywasz klawiatury prawą reką, wiec moze mi odpowiesz, a ja w takim razie polece klawiature jaką bym normalnie polecił :P
http://www.morele.net/klawiatura-cmstorm...m1-555015/ Jeśli kolor podswietlenia by Ci nie odpowiadał zawsze mozesz dolozyc 50zł do wersji ultimate tylko wtedy klawiatura jest pełnowymiarowa :)
Odpowiedz
#3
Chodzi o to, że w lewej ręcę trzymam myszkę. Jeżeli nie będzie wyboru to wezmę tą co zaproponowałeś.
Odpowiedz
#4
Jestem wstanie to zrozumiec, tylko po prostu nie wiem w jakim stopniu to przeszkadza, bo szczerze jeszcze nigy sie z klawiatura dla leworecnych nie spotkalem oraz zeby jakis czlowiek, który trzyma myszke w lewej ręce miał problemy :D Jaką klawiaturę uzywales do tej pory tak z ciekawosci?
Odpowiedz
#5
Zwykłą. Używałem num pada, ale taki sposób trochę ogranicza.
Odpowiedz
#6
przeważnie leworęczni używają "PL;'" jako wsadu, wtedy masz to samo co wsad, pod kciukiem spację i alt, a ctrl i shift pod małym, w każdej grze możesz przebindować klawisze, nie wiem po co numpada używałeś ;) ja bym wziął tesoro excalibur spectrum na Kailh Brown za 459 zł ma makra, więc dowolne przyciski będą działać jak cchesz, do grania możesz sobie keycpasy poprzestawiać i zrobić wsad po prawej stronie ;P
Odpowiedz
#7
Już się zdecydowałem na Cherry MX, a szkoda :/ . Jeżeli nie ma czegoś innego to biere.
Odpowiedz
#8
Hmm, z tego co wiem to kalihy się nie róznia jakoś diametralnie od cherry mx ale musialbyś poczytać w sumie :P
Odpowiedz
#9
w podobnej cenie nic lepszego nie znajdziesz, żeby spełniało te wymagania
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.