• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duża Mysz pod pewnego Claw Gripa
#18
Dziękuje Wszystkim za pomoc w tym wątku ;) Odpisuje po pewnym czasie ze względu na dokonany wybór jak jest DA. Zależało mi na rzetelnej opinii dlatego spędziłem nieco czasu z tą myszką podczas gry w countera. Generalnie miewałem z nią trudniejsze chwile gdzie pomimo zachwalanego na początku kształtu później sprawiała problemu przy utrzymaniu chwytu - cięższa w czuciu aniżeli G402 gdzie jak sądzę przekładała się po prostu ich szerokość i rozłożenie ciężaru. Dlatego postanowiłem przejść bardziej w kierunku palma i przyzwyczajam rękę - generalnie jestem zadowolony, po zakupie podkładki Goliathus DA nabrał lepszego ślizgu. Jak również dla Low sensa podrywanie myszki i jej przesuwanie jest bardziej komfortowe ze względu na 3 mm w stosunku do 1 u G240 - stąd widać, że sama podkładka jest dobrze skrojona pod ten model.

Reasumując na ten moment jestem zadowolony i trzymam się tego modelu, sądzę że można na nim nieźle pośmigać. Z potencjalnych minusów to mogłaby być nieco lżejsza tak by te ruchy niekoniecznie palmem były bardziej swobodne ;)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Duża Mysz pod pewnego Claw Gripa - hanti - 03-28-2016, 06:52 PM
RE: Duża Mysz pod pewnego Claw Gripa - hanti - 04-23-2016, 10:39 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.