• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duża Mysz pod pewnego Claw Gripa
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: G402
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach : low sens
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki : 500hz / 800 dpi
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 64 cm (2xG240)
  • w co grasz : CS GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: G240
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 Boczne
  • twój budżet: 300 pln
  • jaki chwyt stosujesz: Claw z delikatnym palmem 
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? : Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni : 19,5 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego : 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt? Bardziej Claw /PalmClaw niż palm ze względu na lepszą dynamikę oraz poruszanie się na low sensie przy małej powiechrzni podkładki jednak nie chciąłbym by sama myszka była jednocześnie za mała 
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: wyłącznie 400/800 dpi
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Profil/Kształt myszy. G402 po prostu po dłuższym graniu stawała się męcząca dla ostatnich dwóch palców które podtrzmywały prawy profil myszy
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Ideałem byłoby IE 3.0 z nieco wyższym podbiciem aby umożliwiło to pewniejszego claw gripa


Witam serdecznie, 

chciałbym dodać kilka słów odnośnie opisu jaki powyżej zamieściłem. Otóż najbardziej zależy mi na rozwiązaniu gdzie mysz nie jest typowo pod clawa czyli wąska w swej konstrukcji i zbyt krótka. Mam po prostu dużą dłoń i jednocześnie sporo lat przegranych na IE 3.0 gdzie był niesamowity komfort.  Tutaj skłaniam w kierunku Zowie EC-1 a, która swoim kształtem przypomina DeathAddera którym jest dla mnie nawiązaniem do IE 3.0 przy czym jednocześnie mysz od Zowie wypada lepiej jakościowo. Stąd też mam pytanie w kontekście ostatniego zaangażowania po stornie Benq czy rzeczywiście warto jest czekać na premierę kwietniową nowego EC-1 a? Dowiedziałem się o zastosowaniu nowych przycisków, a chwilę później trafiłem na to ZOWIE 

Co o tym myślicie? w kontekście nowej wersji jak również samej myszy? macie może coś od siebie godnego do polecenia?

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Duża Mysz pod pewnego Claw Gripa - hanti - 03-28-2016, 06:52 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.