• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura do CS w okolicach 400 zł.
#1
Dobór klawiatury
  • twój budżet: -> ~400 zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? -> Mechaniczna
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? -> Nie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? -> Od czasu do czasu zdarza się, że programuję coś w domu.
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? -> W 80%~ czasu do gier.
  • czy chcesz podświetlenie? -> Może być, ale nie musi.
  • czy chcesz makra? -> Może być, ale nie muszą.
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? -> Klawisze do pauzowania muzyki/filmu itp. byłyby bardzo miło widziane.
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? -> W domu używam klawiatury bez podpórki, w pracy z podpórką i w sumie jest mi to obojętne. 
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? -> Zdecydowanie pełna klawiatura z blokiem numerycznym.
  • twoje uwagi (wygląd, firma): -> Z tego co sobie wstępnie przeczytałem, to wydaje mi się, że odpowiednie będą dla mnie przełączniki Cherry MX Red, z tego powodu, że gram głównie w Counter Strike oraz czasem w innego rodzaju strzelanki.  Po przeglądzie klawiatur w oczy rzucała mi się klawiatura Ozone Strike Pro, ale wolę jeszcze zapytać. Trochę mnie martwi 1.5 m kabel w niej, ale może nie będzie to aż takim problemem.
Odpowiedz
#2
Poszukaj SteelSeries 6gv2 na mx redach :) ja mam na czarnych
Odpowiedz
#3
(03-28-2016, 10:04 PM)VeeKing napisał(a): Poszukaj SteelSeries 6gv2 na mx redach :) ja mam na czarnych

Z tym może być problem. Większość popularnych sklepów posiada wersję z blackami. Tak na szybko szukając nie znalazłem nigdzie z redami.
Odpowiedz
#4
"The 6Gv2 is a Cherry MX Black mechanical keyboard designed to..." ze strony producenta. Powodzenia w poszukiwaniu Redów ;)
Odpowiedz
#5
Najtaniej MX Red i dobre w miarę to MK-50 Qpada. Ale mi się wydaje, że albo nie próbowałeś Brownów, ale rzeczywiście Redy lepsze dal Ciebie. Mi się wydaję, że najlepsze klawisze dla ciebie to Kalih Brown. Serio. Kalihy Brown w porównaniu do odpowiednika Cherry są lepsze od nich do grania, ciut gorsze do pisania, ale to najlepszy kompromis. Teraz wystarczy szukać klawiatury z Kalihami. Ja zbytnio Ci nie pomogę, bo szukam monitora dla siebie i tu jest większy problem. Ale myślę, że w jakiś sposób Ci pomogłem ;)
Odpowiedz
#6
http://www.amazon.com/SteelSeries-6Gv2-M...B008OQTGBQ

prosze... z powietrza sobie tego nie wziąłem przecież....
Odpowiedz
#7
@up tylko do PL nie przesyłają.

Głównie do grania to Ozone Strike Pro jak najbardziej.
Odpowiedz
#8
Zacząłem się zastanawiać czy nie iść w stronę brownów. Profesjonalnym graczem nie jestem, więc być może lepiej kupić coś po środku. Możecie polecić coś z brownami?
Odpowiedz
#9
za ~400 masz CMStorm Quickfire TK (bez bloku numerycznego- podświetlana), oraz za ~430 masz CMStorm Quickfire Ultimate (już z blokiem numerycznym i także podświetlana). Możesz szukać MX Brown, MX Blue i MX Red na tej klawie. Wszystkich jest sporo.
Odpowiedz
#10
jw. coś od CM'a wybierz, wszystkie dobre.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.