• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 250 zł - CS GO
#1
Witam graczy ;) pomóżcie proszę
  • jaką obecnie myszkę używasz: CM Storm Alcor / SS Rival 300
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400 (gry) / 1000 (windows)
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/10
  • jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Taito Mid-Size
  • twój budżet: 250 zł
  • jaki chwyt stosujesz: palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): ok. 21 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie



    Sprawa wygląda tak: postanowiłem zmienić Alcora ze względu na kiepską w moim odczuciu rolkę i trochę za mały rozmiar. Kilka dni temu kupiłem Rivala i moja dłoń zupełnie nie może się do niej dostosować. Najbardziej przeszkadza mi brak miejsca na palec serdeczny i mały z prawej strony oraz trochę za niski tył, przez co ręka spada mi mocno na podkładkę (śródręcze nie ma dobrego kontaktu z myszką).
    Zastanawiam się nad Zowie ZA11. Ciężko stwierdzić po zdjęciach, ale może jest ktoś, kto macał i Rivala i Zowie i może porównać ich kształt? Ważne jest wyprofilowanie tyłu, by było wyższe niż w myszce od Steelseries.

    Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
A moze zowie ec1-a / razer deathadder Chroma badz gigabyte xm300?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Podjedź do saturna/media i przymierz Roccat Kone XTD, przy takiej dłoni, EC1, ZA11 wydadzą Ci się dosyć małe, jeżeli Rival był za mały. Ewentualnie Cougar 550M (minusem śliska powierzchnia), ale z twojego opisu wydaje mi się, że powinien Ci lepiej pasować.
Odpowiedz
#4
Alcor za mały a nie rival rival niewygodny.. Przeciez napisał czytelnie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Dokładnie @Amok, ideałem byłaby myszka o kształcie CM Storm Alcor, lecz od niego większa. Z tego co mogłem wywnioskować po zdjęciach, to chyba najbliższa moim wymaganiom jest Zowie EC1-A?
Odpowiedz
#6
"Najbardziej przeszkadza mi brak miejsca na palec serdeczny i mały z prawej strony oraz trochę za niski tył" z tego wnioskowałem, że za mały Rival. Stąd podałem propozycje, które mają dużo miejsca na palec serdeczny. Też mam sporą łapę (~21cm) i wiem, że na wielu myszkach jest mało miejsca na serdeczny.

Najbliżej palma będzie na 550M i XTD, na EC1 to chwycisz raczej fingertipem, przynajmniej mi się tak ją chwyta
Odpowiedz
#7
Ja tam znam osobę która trzyma palmem przy takiej łapie deathaddera , zowie ec1 jest troche węższa i nie ma rozwidlonego przodu to nie wiem jak tam z nia jest :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
EC1 wydaje się trochę mniejsza niż DA, właśnie z racji na brak rozwidlonego przodu.
Odpowiedz
#9
Może nie sprecyzowałem za dobrze wymagań. Myszka nie musi być super ogromna, Alcor bardzo wygodnie mi się palmowało, jakoś tak dobrze mi się wpasowała w dłoń i fajnie dolegała do śródręcza.
Głównie chodzi o lepszą rolkę i dobre ślizgacze.
Najlepiej jakby myszka miała kształt Alcora, a ślizgacze i rolkę Rivala :)
Odpowiedz
#10
Rolka Chroma > EC1 (rolka jest beznadziejna w myszkach Zowie)
Ślizgacze jedni lubią te w Zowie inni nie, tak samo z DA. Ślizgacze można zamówić z ebaya np. firmy Hotline Games.
Kształt w takim razie EC > DA, w sumie EC jest trochę większym Alcorem.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.