• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa klawiatura
#1
Siema wszystkim!


  • twój budżet: 120zł + ew. 100zł jeżeli będzie się opłacało

  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?: najlepsza do tego budżetu ;) raczej mechanika się nie uda


    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Nie, chudzielec ;)
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Bloga nie mam, więc bez przesady, ale tak tematy jak te zakładam co jakiś czas.
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? No w 100% to może nie, ale dużo gram w CS:GO, a żadnego bloga nie posiadam, także tego.. ;)

  • czy chcesz podświetlenie? nie musi być, ale zawsze to fajny bajer

  • czy chcesz makra? niepotrzebne

  • czy chcesz dodatkowe klawisze? niepotrzebne

  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? nie potrzebuje

  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? nie bardzo

  • twoje uwagi (wygląd, firma): Zastanawiałem się nad Genius KB-G265 i Gigabyte Force K7. Za Geniusem przemawia do mnie to, że ponoć jest to wytrzymała konstrukcja i nie ma się zbytnio co zepsuć, zaś za Gigabytem nożycowe klawisze(ponoć lepsze od membran, szybszy czas reakcji itd.), ale ponoć cierpi na "wypadające" klawisze. Co sądzicie?

#2
wydaje mi się, że jak może być bez podświetlenia to lepiej zamówić z ebaya któregoś I-ROCK http://www.ebay.com/itm/i-rocks-KR-6260-...3f437cfeee na plungerach.
#3
Ojj ;( A tak bardziej coś z Polski ;D? Ponoć polecany jest właśnie ten Gigabyte Force K7.
#4
to w sumie nie ma wyboru k7 albo kb g265 :P ewentualnie dołożyć do logitecha g105
#5
A te klawisze w K7 są coś a'la klawiatura w laptopie? Da się przestawić z wysokiego skoku na taki jak w K7? Do CS;GO się nada?
#6
no taka a'la laptopowa, idzie się przyzwyczaić, chociaż wiadomo nie każdy lubi tak niski skok. Osobiście nie lobię nożycowych :P
#7
Oj tam, myślę, że dam radę. 8 lat spędzonych na laptopie, a tylko 3 mies. na klawiaturze o wysokim skoku - jakoś se poradzę ;) Zamawiam Force K7. Dzięki!


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.