• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do CS GO
#1
jaką obecnie myszkę używasz: Steelseries Sensei
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
czułość w Windows: 5/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
w co grasz (podaj tytuły gier): Głównie CS GO
jaką masz obecnie podkładkę: Razer Golitahus Control
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):
twój budżet: 350 zl
jaki chwyt stosujesz: chyba palm grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni : 16,5
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego : 1,6
czy chcesz zmienić swój chwyt?: jeżeli myszka bedzie tego warto czemu nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? nie

Zastanawiam sie narazie nad Zowie Fk 2 i mionix Avior 7000.Co sadzicie która jest lepsza ? A moze polecacie jakos inna myszkie ?
#2
masz bardzo małą dłoń, więc taki FK1 lub jak chcesz jeszcze mniejszego to Fk2 byłyby idealne. Nie będzie drastycznej zmiany w stosunku do senseia pod kątem kształtu - co oczywiście uważam za plus, sensor wiadomo, dużo lepszy 3310 :). Avior jest wyższy niż fk przez co wydaje się w dłoni większy, dlatego myślę, że może być troszkę za duży dla Ciebie. Ewentualnie jakbyś chciał coś profilowanego dla odmiany, to Zowie Ec2-A.
#3
A czy myszka Fk2 i Zowie Ec2-A czymś sie różnią oprócz wyglądu?I jak myslisz która lepiej by leżała w dloni ?
#4
ec2-a jest na pewno wygodniejsza z racji na bardzo przyjemny profil. Różnią się praktycznie tylko kształtem.
#5
Wiecie co chyba wezme zowie Fk 2 bo wyglad ec2-a troche mnie zniecheca.A jak wszystkie parametry sa takie same to chyba nie bedzie roznicy w grze pomiedzy fk2 a ec2-a
#6
kształt myszki ma b. duże znaczenie, jak uważasz, że fk2 lepsza to śmiało bierz :)
#7
Tak mi sie wydaje fk2 ma skztalt zblizony do mojej obecnej myszki a ec2-a ma z tego co widac na obrazkach wysoki boki i wydaje mi sie ze to moze przeszkadzac w trakcie gry.Bo nic nie wiadomo chyba o jakies nastepnej zowie fk ?
#8
raczej nic w najbliższej przyszłości nie wyjdzie :P. Spokojnie możesz brać fk2 :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.